W sobotę (16.09) w Horyńcu-Zdroju odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnęło miłośników gier planszowych. Odbyło się ono w ramach inicjatywy „Spotkajmy się, pograjmy 2023”.

W miejscowej Gminnej Bibliotece Publicznej zgromadziło się ponad 20 pasjonatów planszówek. Celem wydarzenia było zachęcenie ludzi do wspólnej zabawy i promowanie różnorodnych gier planszowych dostarczonych przez wydawców, takie jak Askato, Nasza Księgarnia – gry, Tactic Games Polska, Egmont Polska, Trefl czy Muduko. Spotkanie w Horyńcu-Zdroju wpisało się w inicjatywę promującą kulturę gier planszowych, która odbyła się w ponad 30 lokalizacjach w Polsce oraz prawie 300 miejscach w Europie.

Na stole pojawiły się różnorodne gry, które zapewniły uczestnikom wiele emocji i radości. Jedną z atrakcji był turniej gry „Skato,” w którym gracze rywalizowali o atrakcyjne nagrody. Dodatkowo, gry takie jak „Wyprawa do Eldorado,” „Overbooking,” „Tajemnicze Podziemia,” czy „Metro Domino Paris Edition” wzięły udział w tej rywalizacji. Podczas wydarzenia uczestnicy mieli także okazję zapoznać się z nowościami, takimi jak „Pędzące Żółwie Extreme” i „Touch It!” Wszystko odbywało się w atmosferze pozytywnych emocji i dobrej zabawy.

Organizatorzy nie zapomnieli o uczestnikach, którzy mieli okazję delektować się pyszną pizzą na zakończenie wydarzenia. Spotkanie zgromadziło miłośników planszówek nie tylko z Horyńca-Zdroju, ale także z miejscowości, takich jak Tomaszów Lubelski, Lubaczów i Dachnów.

Jeśli i Ty jesteś miłośnikiem gier planszowych i chciałbyś dołączyć do tej pozytywnie zakręconej społeczności, nie wahaj się skontaktować z Dragon Horyniecki Klub Gier Planszowych na Facebooku. Tam znajdziesz innych pasjonatów gotowych do wspólnej zabawy i ciekawych wyzwań planszowych.

Galeria zdjęć, fot. Dragon Horyniecki Klub Gier Planszowych.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here