Fot. Archiwum

Zespół Startu Lisie Jamy z pewnością nie może zaliczyć weekendu do udanych. Drużyna z gminy Lubaczów uległa na własnym boisku Dębowi Dobkowice.

Za nami 8. kolejka spotkań jarosławskiej klasy okręgowej. W jej ramach Start Lisie Jamy podejmował na własnym boisku Dąb Dobkowice. Sobotni (16.09) pojedynek nie ułożył się po myśli miejscowych, bo tego dnia strzelali tylko goście. Rozpoczął w 32. minucie Łukasz Czub, który jako pierwszy pokonał Sularza. Po przerwie goście dołożyli jeszcze dwa trafiania, a ich autorami był Michał Gomułczak, który popisał się pięknym strzałem w 46. minucie i były gracz Pogoni-Sokoła Karol Karólak. Przegrana ta znacząco pogorszyła sytuację Startu Lisie Jamy w tabeli, który spadł do strefy spadkowej.

Okazja do poprawy humorów i pozycji w ligowym zestawieniu przed Startem już w najbliższy weekend, bo piłkarze z Lisich Jam zagrają w Zapałowie z ligowym beniaminkiem.

LKS Start Lisie Jamy – Dąb Dobkowice 0:3 (0:1)

LKS Start: Michał Szularz (B), Nicolay Agudelo Montiel, Mykhailo Denys, Ihor Maliarenko (C), Aleksander Mikłasz, Jakub Mliczak, Artur Sarakhman, Paweł Siedlarz, Dawid Siudy, Ruly Jhojan, Venturo Duran, Hubert Ważny oraz Błażej Foryś, Kamil Pytel, Mateusz Siara (B).

Wyniki 8. kolejki spotkań jarosławskiej klasy okręgowej:

Orzeł Przeworsk2-1Gorliczanka Gorliczyna
Wisełka Siennów6-0Orkan Zapałów
Start Lisie Jamy0-3Dąb Dobkowice
Piast Tuczempy3-0Santos Piwoda
Czuwaj Przemyśl2-1Biało-Czerwoni Kaszyce
Promyk Urzejowice1-0San Gorzyce
Płomień Morawsko4-1Start Pruchnik
Wólczanka Wólka Pełkińska1-2LKS Skołoszów

Aktualna tabela:


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here