Fot. Krystian Kłysewicz, arch.

W niedzielę, 17 września miłośnicy biegania i aktywnego spędzania czasu staną na linii startu VI Leśnego Biegu do Źródeł w Nowinach Horynieckich. Czerpać będą radość z biegania w przepięknych leśnych okolicach.

Wydarzenie rozpocznie się przy Chacie Pielgrzyma. Biuro zawodów otwarte zostanie już o godzinie 8.00, aby wszyscy uczestnicy mogli odebrać swoje numery startowe i zarejestrować się.

Przed samym biegiem odbędzie się wspólna rozgrzewka, która rozpocznie się o godzinie 9.45. VI Leśny Bieg do Źródeł rozpocznie się o godz. 10.00. Trasa, jaką będą mieć do pokonania uczestnicy, wynosi około 12 kilometrów i poprowadzona zostanie m.in. przez malownicze leśne wąwozy.

Dodatkowo, o godzinie 10.05 wystartuje również konkurencja Nordic Walking. Uczestnicy tej dyscypliny będą mieć do pokonania trasę o długości 5 kilometrów. To doskonała alternatywa dla osób, które preferują bardziej rekreacyjne podejście do aktywności fizycznej.

Wyniki biegu poznamy o godzinie 11.45. Zaraz po tym rozpoczną się dekoracje zwycięzców, które nastąpią o godzinie 12.30.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here