Fot. Archiwum

Poseł na Sejm RP Teresa Pamuła rozpoczyna we wtorek (12.09) cykl spotkań z mieszkańcami powiatu lubaczowskiego. Na początek o rozwoju lokalnym będzie rozmawiać w Lisich Jamach i Młodowie w gminie Lubaczów.

Choć posłance ziemi lubaczowskiej Teresie Pamule, z pewnością nie można zarzucić braku kontaktu z mieszkańcami naszego regionu w trakcie pełnienia mandatu, to mimo tego postanowiła zorganizować ona cykl spotkań podsumowujących swoją dotychczasową aktywność w ostatnich latach. W ich trakcie chce także poznać oczekiwania lokalnej społeczności i podzielić się planami na przyszłość.

Pierwsze ze spotkań odbędą się we wtorek w Lisich Jamach (początek o godz. 17:00) i Młodowie (początek o godz. 19:00).


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

16 komentarze

 1. Wstyd, że ta kobieta ma czelność po latach w sejmie jeździć po naszzym powiecie i obiecać kolejne rzeczy, nic nie zrobiła przez tyle lat, nic nie zrobi przez kolejne lata. WSTYD! Czas na innych, apeluję do mieszkańców pow. Lubaczowskiego głosujcie na: Piotrowskiego, Rydzika, Drewniak. Koniec z pogardą PiS!

 2. Czy to nie za późno o parę lat z tym, że kandydatka PiS chce poznać uwagi i potrzeby mieszkańców naszego powiatu. Polacy mają uwagi od wielu lat, podobnie z potrzebami. Chce obiecać, że jak się znowu na nią zagłosuje to będzie skuteczna?
  Powiat lubaczowski jest biedny, zacofany, zapomniany. Tak naprawdę żyje swoim życiem. Tak jest od lat.

  Dlaczego posłanka nie wejdzie do przychodni jednej czy drugiej w powiecie i nie wysłucha psioczeń obywateli na kulejacą służbę zdrowia, na kolejki do specjalistów?
  Dlaczego w powiatowym szpitalu należącym do polskiego NFZ w miejscowym Lubaczowie organizowano zbiórki żywności i artykułów medycznych?
  Co ma do powiedzenia na katastrofalny stan państwowej stomatologii?
  Dlaczego na spotkaniach nie chce powiedzieć dlaczego lek na raka w Niemczech kosztuje miesięcznie 35 euro a w Polsce miesiecznie 16400 złotych? Dlaczego z placu po byłym dworcu PKS praktycznie co dzień busami i autobusami wyjeżdżają Polacy do pracy za granicą?
  Dlaczego nasze powiatowe lubaczowskie miejscowości pustoszeją z mieszkańców?
  Dlaczego dobito małych sklepikarzy w powiecie (dlaczego na lubaczowskim rynku już NIE MA sklepików spożywczych z których m.in. korzystali emeryci i renciści) kosztem dużych sieci?
  Dlaczego w powiecie jadąc od Narola przez Cieszanów, Stary Dzików, Oleszyce, Lubaczów po Wielkie Oczy jest tyle pustych witryn sklepowych? Dlaczego jest tyle pustych lokali po różnych biznesach, które upadły?
  Dlaczego doprowadzono do rozłamu w rodzinach?
  Takich pytań jest wiele ale nie ma gdzie i komu ich zadać.
  Dlatego lepiej jest wygłaszać emocjonujące monologi emerytom. Ci nie zadają trudnych pytań. Są nieroszczeniowi. Przynajmniej na sali…

 3. Wstyd to jest pisać takie komentarze i grać bohatera w internecie. Zamiast siać propagandę i pisać glupoty to idź na spotkanie i zapytaj wprost. Wówczas przynajmniej Twoje słowa będą czymś potwierdzone. Żałosne naprawdę.

  • Zresztą te grafiki. Kradną symbol serca od PO. Zawłaszczają sobie Podkarpackie pisząc ,,Nasze Podkarpacie”. A same grafiki wyglądają jakby ktoś im zawiesił ten biały baner na głowę. Wygląda to jak zawieszka na klamkę w hotelu z napisem ,,Nie przeszkadzać” 😀

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here