Spotkajmy się, pograjmy 2023 – to propozycja na sobotnie (16.09) popołudnie z planszówkami. W Gminnej Biblioteki Publicznej w Horyńcu-Zdroju będzie można nie tylko zmierzyć się z innymi graczami, ale również wziąć udział w wyzwaniu z nagrodami.

W programie wydarzenia znajduje się turniej gry Skato, który rozpocznie się o godzinie 15:30. Wcześniej, od 15:00, uczestnicy będą mieć możliwość zapoznania zasad gry. Zgarnąć będzie można nagrody ufundowane przez wydawcę Askato.

Ponadto przeprowadzone zostaną wyzwania z udziałem czterech wydawców, którzy dostarczą następujące gry: Wyprawa do El Dorado od Naszej Księgarni, Metro Domino Paris od Tactic Games Polska, Overbooking od Egmont Polska oraz Tajemnicze podziemia od Trefl. Udział w trzech grach da możliwość wygrania atrakcyjnych nagród.

Jak zdobyć nagrody? Każdy uczestnik otrzyma specjalny kupon z informacjami dotyczącymi gier, które objęte są wyzwaniem. Na nim będzie trzeba umieścić swoje dane. Następnie, zgodnie z instrukcjami, znaleźć trzeba będzie stoły z grami. Po zakończeniu, uczestnicy otrzymają pieczątkę na kuponie jako potwierdzenie udziału w danej rozgrywce. Aby wziąć udział w konkursie, należy zagrać w co najmniej trzy gry spośród czterech dostępnych i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Później wypełniony kupon oddać trzeba organizatorowi. Pod koniec wydarzenia, wybrane zostaną cztery kupony z najbardziej trafnymi odpowiedziami, a ich autorzy otrzymają nagrody.

Dodatkowo na specjalnym stanowisku będzie miała miejsce prezentacja nowości, jaką jest gra Pędzące żółwie Extreme.

PZ, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here