Spotkajmy się, pograjmy 2023 – to propozycja na sobotnie (16.09) popołudnie z planszówkami. W Gminnej Biblioteki Publicznej w Horyńcu-Zdroju będzie można nie tylko zmierzyć się z innymi graczami, ale również wziąć udział w wyzwaniu z nagrodami.

W programie wydarzenia znajduje się turniej gry Skato, który rozpocznie się o godzinie 15:30. Wcześniej, od 15:00, uczestnicy będą mieć możliwość zapoznania zasad gry. Zgarnąć będzie można nagrody ufundowane przez wydawcę Askato.

Ponadto przeprowadzone zostaną wyzwania z udziałem czterech wydawców, którzy dostarczą następujące gry: Wyprawa do El Dorado od Naszej Księgarni, Metro Domino Paris od Tactic Games Polska, Overbooking od Egmont Polska oraz Tajemnicze podziemia od Trefl. Udział w trzech grach da możliwość wygrania atrakcyjnych nagród.

Jak zdobyć nagrody? Każdy uczestnik otrzyma specjalny kupon z informacjami dotyczącymi gier, które objęte są wyzwaniem. Na nim będzie trzeba umieścić swoje dane. Następnie, zgodnie z instrukcjami, znaleźć trzeba będzie stoły z grami. Po zakończeniu, uczestnicy otrzymają pieczątkę na kuponie jako potwierdzenie udziału w danej rozgrywce. Aby wziąć udział w konkursie, należy zagrać w co najmniej trzy gry spośród czterech dostępnych i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Później wypełniony kupon oddać trzeba organizatorowi. Pod koniec wydarzenia, wybrane zostaną cztery kupony z najbardziej trafnymi odpowiedziami, a ich autorzy otrzymają nagrody.

Dodatkowo na specjalnym stanowisku będzie miała miejsce prezentacja nowości, jaką jest gra Pędzące żółwie Extreme.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here