Znamy wyniki większości spotkań 7. kolejki podkarpackiej czwartej ligi. Zespół Pogoni-Sokoła Lubaczów pewnie wygrał w Sędziszowie Małopolskim z tamtejszą Lechią i utrzymał pozycję wicelidera tabeli.

Po dwóch remisach przed własną publicznością, lubaczowski MKS powrócił do wygrywania. W sobotę (09.09) drużyna Sokolenki zainkasowała komplet punktów w wyjazdowym spotkaniu z Lechią Sędziszów Małopolski. Mecz od samego początku ułożył się po myśli gości, bo już w 4. minucie po asyście doświadczonego Sebastiana Fedana, piłkę do bramki gospodarzy skierował Kamil Matofij. Wynik w drugiej połowie podwyższył Maciej Grabowski, który kilka minut wcześniej pojawił się na boisku. Trzecie trafienie już w doliczonym czasie gry dołożył z rzutu karnego Krystian Basznianin.

Lechia Sędziszów Młp. – MKS Pogoń-Sokół Lubaczów 0:3 (0:1)

MKS Pogoń-Sokół: Tomasz Siryk (BR), Sebastian Duda, Mateusz Gul, Kamil Rębisz (82′), Szymon Dziadosz (67′), Vladyslav Roslyakov (77′), Kacper Rop (90′), Bartłomiej Gliniak (60′), Kamil Matofij (60′), Sebastian Fedan (K), Jakub Lorenc (57′) oraz Kacper Ważny, Radosław Hojdak (67′), Michał Sitek (82′), Paweł Hawrylak (60′), Krystian Basznianin (60′), Maciej Grabowski (57′), Jakub Szczybyło (77′), Maciej Kulczycki, Sebastian Kot (90′).

Warto zauważyć, że MKS Pogoń-Sokół, wraz z drużyną Legionu Pilzno, pozostają jedynymi zespołami bez porażki w lidze. Kolejna walka o ligowe punkty już w niedzielę 17 września o godz. 13:00 w Lubaczowie, gdzie MKS podejmował będzie Głogovię Głogów Młp.mks