Fot. LO w Lubaczowie

W piątek (08.09) mury Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie gościły wyjątkowych gości – absolwentów rocznika 1973. Spotkanie to zgromadziło liczne grono byłych uczniów, którzy odwiedzili swoją dawną szkołę, by powrócić do ławek i ożywić wspomnienia sprzed lat.

Spotkanie odbyło się w niezwykle serdecznej i radosnej atmosferze. Na twarzach absolwentów malowały się uśmiechy, a w oczach można było dostrzec iskrę emocji. To był czas nie tylko na wspomnienia, ale także na podzielenie się swoimi drogami życiowymi i osiągnięciami z koleżankami i kolegami z lat szkolnych.

Wszyscy obecni na spotkaniu mieli okazję, by przenieść się w czasie i przypomnieć sobie te piękne chwile spędzone w szkolnych ławkach. Dyskusje, śmiech, a także wzruszenie – wszystko to stanowiło nieodłączną część tegorocznego spotkania absolwentów. Nie brakowało też wzruszających momentów, kiedy absolwenci wracali do swoich klas i korytarzy, gdzie wciąż odnaleźć można zdjęcia sprzed lat.

Jak zawsze, spotkanie z koleżankami i kolegami z lat szkolnych i powrót do ławek szkolnych dostarczyło wiele pozytywnych emocji oraz przywołało masę ciepłych wspomnień. Mamy nadzieję na kolejne odwiedziny naszych byłych uczniów – również dla nas są one źródłem pozytywnych wrażeń – podsumowała placówka na swoim społecznościowym profilu.

Zdjęcia z wizyty absolwentów, fot. LO w Lubaczowie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here