Fot. Archiwum

W Łukawcu, już 9 września (sobota) o godzinie 14:00 odbędzie się Dzień Budowlańca. Organizatorzy przygotowali wiele konkurencji, które sprawdzą umiejętności i kreatywność uczestników. Zawody to nie wszystko, bo dostępnych będzie wiele atrakcji.

Miłośnicy piłki nożnej będą mieli okazję wziąć udział w turnieju piłkarskim. Natomiast dla miłośników motoryzacji, organizatorzy przygotowali wystawę aut zabytkowych, która na pewno przyciągnie uwagę wszystkich pasjonatów. Pokaz sprzętu strażackiego również zapowiada się interesująco.

Dla tych, którzy chcą rozwijać swoje talenty artystyczne, zaplanowano warsztaty malarskie. Malowanie twarzy dla dzieci oraz możliwość przejażdżki na kucykach na pewno sprawią radość najmłodszym uczestnikom. Nie zabraknie również innych atrakcji dla dzieci, które będą mogły bawić się na darmowych dmuchańcach oraz cieszyć się smakiem popcornu i waty cukrowej.

Dla osób, które poczują głód, dostępny będzie foodtruck serwujący różnorodne smakołyki. Ponadto będzie można skosztować pysznej kiełbasy z grilla, a dla dorosłych przewidziano także dostęp do zimnego piwa.

Na specjalnie przygotowanej scenie pojawi się Skorusa. Jej występ rozpocznie się o godzinie 17:00.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here