W Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie nadchodzi nowy sezon artystyczny. Będzie on pełen wyjątkowych zajęć, w których udział wziąć mogą dzieci, młodzież i dorośli. Jedne z nich adresowane są do osób, które chcą rozwijać umiejętności teatralne.

To doskonała okazja dla wszystkich, którzy marzą o spełnieniu swoich aktorskich ambicji, rozwinięciu kreatywności i poszerzeniu horyzontów artystycznych. Instruktorzy – Grażyna Bielec i Krystyna Czura – zapewnią uczestnikom warsztatów najlepsze możliwe wsparcie. W czasie zajęć uczestnicy będą pracować nad technikami aktorskimi, dykcją, uczyć się interpretacji tekstów czy improwizacji. Każde zajęcia będą prowadzone w sposób dostosowany do wieku i umiejętności uczestników.

Poza zajęciami teatralnymi, uczestnicy będą mieć także możliwości wykazania się, sprawdzenia na scenie i konfrontacji z innymi aktorami. Podopieczni MDK w Lubaczowie często biorą z powodzeniem udział w konkursach teatralnych i recytatorskich, przyjeżdżając do domu z wieloma nagrodami.

Nie przegap szansy zgłębienia tajników teatru. Dołącz już dziś do grup artystycznych Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie. Szczegóły na poniższych plakatach.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

3 komentarze

  1. Przepraszam, że nie do końca w temacie, ale może ktoś się orientuje…
    Co z naszym kinem? Bo naprawdę go brakuje… Czy jest jakakolwiek szansa na dostanie zepsutej części projektora? Po tylu miesiącach od awarii, raczej powinno być to już wiadome. Może warto przed wyborami próbować znaleźć jakieś środki u polityków, a może zastanowić się na kupnem używanego projektora?

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here