Za nami 5. kolejka spotkań lubaczowskiej A klasy. Na podium tabeli pozostają trzy zespoły, które nie odnotowały jeszcze porażki w obecnym sezonie.

Po pięciu kolejkach spotkań nieco ułożyła się już tabela lubaczowskiej A klasy. Wyniki potwierdzają, że w walce o mistrzowski tytuł i powrót do jarosławskiej klasy okręgowej z pewnością będzie liczył się horyniecki Zdrój. Zespół trenera Rafała Maciuły odniósł piąte zwycięstwo z rzędu, zdobywając już w sumie 33 gole. Tym razem o ich dominacji przekonał się beniaminek z Łukawca, któremu piłkarze Zdroju zaaplikowali aż 7 bramek (Cisek x3, M. Łysakowski x2, Linek, Rogowski), nie tracąc przy tym żadnej.

Wysokie zwycięstwo odniósł także wicelider tabeli. Drugi zespól MKS Pogoni-Sokoła Lubaczów, wsparty kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny, pokonał pewnie na własnej murawie Granicznych Krowica 5:1 (Maciej Grabowski x2, Michał Korzeniowski, Maciej Kulczycki, Oskar Staroń oraz Dawid Antosz – GK). Podium tabeli uzupełniają Czerwoni Cewków, którzy także pozostają bez porażki. W niedzielę pokonali 4:3 Rolnika Wólkę Krowicką.

Tabelę zamykają dwa zespoły z gminy Cieszanów oraz łukawiecka Unia.

Wyniki 5. kolejki spotkań:

LKS Miękisz Nowy2-0Gwiazda Wielkie Oczy
Czarni Oleszyce1-2Zryw Młodów
Czerwoni Cewków4-3Rolnik Wólka Krowicka
Pogoń-Sokół II Lubaczów5-1Graniczni Krowica
Huragan Basznia Dolna2-0Roztocze Narol
Juwenia Cieszanów
Błękitni Futory4-4Zalew Stary Lubliniec
Zdrój Horyniec7-0Unia Łukawiec

Aktualna tabela:

Kilka zdjęć z meczu drugiej drużyny Pogoni-Sokoła Lubaczów.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here