Zakończenie wakacji powinno być wyjątkowe. Takie zapowiada się w Horyńcu-Zdroju, gdzie przygotowano wiele niesamowitych atrakcji dla dzieci. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15.00 w Parku Zdrojowym, który jest ulubionym miejscem spotkań i relaksu.

Główną atrakcją będzie turniej piłkarski dla dzieci. Wielu młodych zawodników na pewno czekało na tę chwilę, aby zmierzyć się z innymi drużynami i pokazać swój talent. Nie zabraknie emocji i widowisk na boisku, które z pewnością przyciągną tłumy kibiców.

Z kolei na scenę wejdzie zespół muzyczny „Graffiti”. Ich energetyczne i taneczne utwory sprawią, że nikt nie będzie w stanie usiedzieć w miejscu. Będzie można śmiało oddać się tańcowaniu i bawić w rytm muzyki.

Dla najmłodszych bezpłatnie zostaną udostępnione dmuchańce, które na pewno dostarczą mnóstwo radości i zabawy. To doskonała okazja, aby na chwilę poczuć się jak w świecie baśni, skakać, ślizgać i bawić się razem z innymi dziećmi. Dla miłośników słodyczy czekać będą, również darmowe, wata cukrowa i popcorn. Małe co nieco dla podniebienia na pewno umili całe wydarzenie.

Ponadto odwiedzić będzie można stoisko Koła Gospodyń Wiejskich Horyniec-Zdrój, które będzie promować lokalną tradycyjną kuchnię. Nie zabraknie wyśmienitych ciast i słodkości. Z kolei dla miłośników burgerów na pewno atrakcyjne będzie pojawienie się Food Trucka, który oferować będzie szeroki wybór smakowitych dań. Wszystko przygotowywane na żywo i podawane w oryginalny sposób.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here