fot. Maciej Rałowski, teatr-rzeszow.pl

Płeć piękna miała ogromny wpływ na życie i twórczość Leonarda Cohena. Przekonać się o tym będzie można podczas spektakli, które zostaną wystawione w Horyńcu-Zdroju i Lubaczowie.

Spektakl „Tańcz mnie. Cohen” jest o kobietach, bo to one były główną inspiracją dla twórczości Leonarda Cohena, kanadyjskiego poety, pisarza i piosenkarza, twórcy nieśmiertelnych przebojów takich jak Suzanne, So long, Marianne czy Hallelujah. Płeć piękna miała ogromny wpływ na jego życie i twórczość. Ponadto, w wypowiedziach Cohena, które usłyszymy ze sceny, będzie można odnaleźć jego poglądy na temat sytuacji człowieka we współczesnym świecie i relacji międzyludzkich.

Reżyserem spektaklu jest Sławomir Gaudyn. Kierownictwo muzyczne objął Mikołaj Babula, a aranżacja przestrzeni to dzieło Katarzyny Tanasiewicz-Trzyny. Na scenie zobaczymy Roberta Żurka i Mikołaja Babulę (piano).

Pierwszy spektakl zostanie wystawiony w Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju w najbliższy piątek (1.09) o godz. 19.00. Bilety wstępu są do nabycia w cenie 20 zł.

„Tań mnie. Cohen” wystawiony zostanie również w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie 7 września o godz. 18.00. Bilety wstępu w cenie 30 zł dostępne są w kasie MDK od 4 września.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here