„Koniec wakacji – początek nowej przygody” – takimi słowami Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość” wraz z grupą inicjatywną „W dobrą stronę” zachęcają do udziału w Aktywnościach rodzinnych. Odbędą się one 2 września (sobota) na Rynku w Lubaczowie. Start o godzinie 10:00.

Aktywności rodzinne to doskonała okazja na przyjemne rozpoczęcie nowej przygody po zakończeniu wakacji. Z jednej strony kończą się beztroskie dni, a z drugiej – rozpoczynają się nowe wyzwania. Właśnie dlatego Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość” i grupa inicjatywna „W dobrą stronę” postanowili zorganizować Aktywności rodzinne. Zapewniają oni, że będzie to niezapomniane wydarzenie pełne uśmiechu i radości dla całej rodziny.

Dzieci będą miały okazję wziąć udział w różnego rodzaju animacjach, wysłuchać ulubionych bajek oraz potańczyć przy energicznej muzyce. Natomiast dorośli również będą mieli wiele możliwości do wspólnej zabawy. Będzie to dla nich doskonała okazja, aby spędzić czas razem ze swoimi pociechami i uczestniczyć w różnego rodzaju szaleństwach. Organizatorzy obiecują, że będzie to niezapomniane wydarzenie, pełne radości i emocji.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here