Fot. archiwum

Do czwartej kolejki spotkań jarosławskiej klasy okręgowej musieli czekać kibice Startu Lisie Jamy, by cieszyć się z wygranej swojego zespołu. Drużyna z gminy Lubaczów przywiozła komplet punktów z Gorzyc.

Po trudnym początku sezonu, Start Lisie Jamy wraca na właściwe tory. W sobotę drużyna z gminy Lubaczów rozegrała dobre spotkanie i przywiozła z Gorzyc komplet punktów. Spotkanie z tamtejszym Sanem od samego początku dobrze układało się dla przyjezdnych, a potwierdzeniem tego był gol Ihora Maliarenko w 29. minucie. Kolejne trafienie w 58. dołożył Hubert Ważny, po podaniu strzelca bramki z pierwszej połowy. Gospodarze co prawda odpowiedzieli golem Dawida Misiło (77′), ale Start zwycięstwo dowiózł do końca.

Nasza drużyna weszła bardzo dobrze w mecz i już w pierwszej połowie wyszła na prowadzenie, bramek mogło być więcej, ale zabrakło troszkę dokładności. W końcówce drugiej połowy gospodarze zdobyli bramkę kontaktowa, ale nasi zawodnicy nie pozwolili im na nic więcej. Mamy zwycięstwo, mamy awans w tabeli – podsumował na FB Start.

Wyniki 4. kolejki spotkań:

Gorliczanka Gorliczyna3-6Płomień Morawsko
Wólczanka Wólka Pełkińska8-0Promyk Urzejowice
LKS Skołoszów2-1Czuwaj Przemyśl
Start Pruchnik0-1Piast Tuczempy
San Gorzyce1-2Start Lisie Jamy
Biało-Czerwoni Kaszyce3-2Wisełka Siennów
Santos Piwoda1-5Orzeł Przeworsk
Dąb Dobkowice7-0Orkan Zapałów

Aktualna tabela:


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here