W najbliższą sobotę (26.06) na stadionie w Oleszycach odbędzie się piknik Rodzina 800+. Do wspólnej zabawy zapraszają Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej oraz Podkarpacki Urząd Wojewódzki.

Piknik Rodzina 800+ to niepowtarzalna okazja, aby spędzić aktywnie czas z najbliższymi, a także poznać nowości związane ze świadczeniem 500 plus. Przygotowano bogaty program, dostosowany do różnych grup wiekowych. Dla najmłodszych uczestników czekają dmuchane place zabaw, animacje oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Występy artystyczne dostarczą niezapomnianych wrażeń, a dzieci mogą liczyć na bezpłatne słodkości, które dodadzą uroku temu wyjątkowemu dniu.

Piknik Rodzina 800+ to nie tylko rozrywka, ale także okazja do spotkania się, wymiany doświadczeń oraz edukacji na temat nowych zmian w programie 500 plus, które mają wejść w życie od początku 2024 roku.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

19 komentarze

  • Haha. polak2010 też tak kiedyś pisał :😀 A nawet rzekłbym, że jako polak2010 to pisałeś. Piszesz, że zrozumiałeś. No.wlasnie nie. Nie zrozumiałeś jak Cię robi PiS w konia. A to najważniejsze i dopiero potem zaczynasz rozumieć jak widzisz, że ta propaganda jak Twój ,,Pic” w nicku.

 1. Warto zaznaczyć, że….

  🧺 Blisko 2 000 000,00 zł w lipcu kosztowała organizacja 19 pikników 800+.

  💵 Koszt zorganizowania jednego pikniku to średnio od 23 do 159 tys. zł.

  Kilka przykładów:

  👉 piknik w Rzeszowie: 103 000,00 zł
  👉 piknik w Rudzie Śląskiej: 113 000,00 zł
  👉 piknik w Kępicach: 135 000,00 zł
  👉 piknik w Tomaszowie Mazowieckim: 132 000,00 zł
  👉 piknik w Dąbiu: 128 000,00 zł
  👉 piknik w Krotoszynie: 159 000,00 zł

  W najbliższy weekend odbędą pikniki w Rogoźnie, Knurowie, Krynicy-Zdrój, Lanckoronie, Chęcinach, Stalowej Woli i Jeziorach Wielkich.

  • Znów ukrywasz się pod jakimś nickiem. Kosiniak dał 1000 zł i stąd jest ,,kosiniakowe” i z tej okazji pikników nie robił żądnych takich pikników czy innych wieców politycznych. Bo te pikniki to po prostu polityczne wiece PiS za publiczne pieniądze. Żeby to chociaż płacili ze swoich to niech sobie robią co chcą. A tak wydawane są dosłownie pieniądze na kiełbasę wyborczą i tyle.

 2. Ja głosowałem na PO i oni mnie oszukali.
  Byłem także przeciwny 500+ bo wmawiali mi, że to wspiera patologię. Teraz i jam mam dzieciaki i biorę 500+ dzięki temu stać mnie na więcej i co teraz ja jestem patologią dla nich.

 3. A o chorych dzieciach, na których leczenie w Polsce rodzice nie mogą niestety co liczyć o zawsze uśmiechnięte posłanki zapomniały. Wykluczeni bo …chorzy? Zbyt chorzy? Tak, o te dzieci dbają zbiórki Polek i Polakow, Niemców, Szwedów, Francuzów, Belgów, Norwegów i innych nacji na platformach typu Siepomaga, zrzutka.pl , pomagam.pl i wspieram.to.
  Segregacja lepszych i gorszych!

 4. Młodzi Polacy o partii: ,,PiS nie ma nic do zaoferowania młodym ludziom. Wszystko jest przygotowane z myślą o seniorach, którzy nie będą mieli większego wpływu na to, co będzie się działo w Polsce za 10, 15 czy 20 lat”
  Czy można z tym polemizować? Nie sądzę.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here