Organizowana przez Bank Spółdzielczy w Lubaczowie już od pond 10 lat AutoLokata nadal budzi ogromne zainteresowanie. Przed nami ostatnia prosta XVI edycji loterii.

AutoLokata to niezwykle popularna forma oszczędzania, którą od 2012 roku oferuje Bank Spółdzielczy w Lubaczowie. Oprocentowane depozyty w połączeniu w loterią, dającą szanse na wygranie atrakcyjnych nagród, od samego początku przypadły do gustu klientom.

Obecnie trwa XVI edycja loterii, której losowanie odbędzie się już 16 września podczas uroczystej Gali Finałowej. Rozlosowanych zostanie wtedy wiele atrakcyjnych nagród o łącznej wartości aż 287 812 złotych! W puli znalazły się m.in. rowery i hulajnogi elektryczne, namioty, dehydratory spożywcze, saturatory, odkurzacze, kosiarki oraz dwie nagrody główne, które w poniedziałek (21.08) można było zobaczyć na lubaczowskim Rynku.

W loterii mamy także dwie główne nagrody, którymi są hybrydowe Toyoty. Pierwsza to piękna złota Toyota Yaris Cross, która łączy w sobie cechy miejskiego samochodu z wygodą SUV-a, a druga to dynamiczna Toyota C-HR, która wyróżnia się nie tylko stylem, ale także komfortem jazdy – informuje Bank Spółdzielczy w Lubaczowie.

Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy posiadać Autolokatę na kwotę minimum 3 000 złotych oraz e-Dokument w Banku Spółdzielczym w Lubaczowie. Co ważne, klienci posiadający rachunek w BS-ie, AutoLokatę mogą założyć sami poprzez bankowość elektroniczną. Każde 3000 złotych na lokacie to kolejna szansa na wygraną!

Pamiętajcie, że promocja trwa tylko do 27 sierpnia 2023 r, więc warto się pospieszyć!

Galeria zdjęć.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here