Wielodzietna rodzina Clarke z gminy Horyniec-Zdroju będzie miała swój program w TVN. Dominikę i Vincenta oraz ich 11-cioro dzieci obejrzeć będzie można w programie „Pełna chata”, w ramach cyklu „Dzień dobry TVN”.

O rodzinie Clarke, która mieszka w miejscowości Puchacze w gminie Horyniec-Zdrój zrobiło się głośno w całej Polsce, gdy w lutym na świat przyszły ich pięcioraczki. W połowie maja wystąpili oni w Dzień Dobry TVN, gdzie opowiadali o swoim codziennym życiu z gromadką dzieci.

Teraz przygotowują się do jeszcze większego medialnego wyzwania, bo w jesiennej ramówce TVN-u znalazły się nowe cykle reporterskie, wśród których będzie program „Pełna chata”, pokazujący codzienne życie polsko-brytyjskiej pary i ich jedenaściorga dzieci.

„Dzień Dobry TVN” w pełnym codziennym wymiarze wraca na antenę stacji 4 września.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

44 komentarze

 1. Z całym szacunkiem, ale forma przedstawienia tego „wydarzenia” w tym artykule to porażka. Zarówno w treści jak i w tytule, zdanie brzmiące : „Wielodzietna rodzina ……..z gminy ……. będzie miała swój program w TVN”. Jak to „swój” ? Może „będzie miał swoje pięć minut w programie „Pełna chata” nadawanego w TVN? Lub „rodzina wystąpi w cyklicznym programie „Pełna chata” w TVN ? Nauczcie się pisać tak żeby każdy zrozumiał. Takie tytułowanie artykułów to „manipulacja w mediach , czyli działanie wykorzystywane w środkach masowego przekazu, poza świadomością odbiorcy, służące do kształtowania lub przekształcania poglądów i postaw ludzi, lub do tworzenia fałszywego obrazu pewnej rzeczywistości” Pozdrawiam redakcję po raz kolejny.

  • Ale wiesz, że w tym wszystkim chodzi o klilanie? A klikanie = pieniądze. Co za tym idzie, równa się też mozliwość dalszego rozwoju, i możliwość życia ze swojej pracy. Nie wiem po o co ten ból dupy. Nie masz co robić w domu tylko martwić się o kształtowanie fałszywego obrazu rzeczywistości biednych, niewinnych ludzi, którym się nie chce dupy ruszyć żeby przeczytać co jest w artykule, bo nagłówek to szczyt ich możliwości? xd to zazdroszcze nie posiadania życia. Ja zwykle nje komentuje w sieci, ale kolo takiego lamentu to aż ciężko przejść obojetnie.

  • Najpierw piszesz kłamstwo, ze TVN jest niemieckie a jest naprawdę w grupie Discovery, wiec należy do Stanów Zjednoczonych, któreym za Trumpa PIS wchodzi tam gdzie słońce nie dochodzi. Piszesz, że kłamią. Media jak to media dodają coś od siebie. Ale jedyną która nie naciąga faktu a wręcz ordynarnie kłamie i jest teraz niestety przez PiS w oczach ludzi nazywana po prostu ,,ściekiem” bo dziennikarstwo tam jest prowadzone w sposób polityczny a nie rzetelny. No a potem pod nickiem Jajeczko sam sobie dogadujesz dalej. Rozdwojenie jaźni jest chorobą. A dziwnym trafem te nicki same sobie odpowiadają, ale innym nie. Jak Kmicic, polak2010 czy jak tam pod innym nickiem. I język podobny. Nic się nie ukryje a ludzie to nie są idioci i już nauczyli się wyłapywać trolli.

   • Odezwał się tropiciel trolli i jedyny obiektywny uczestnik tego forum. Jesteś pajacu ogarnięty manią prześladowczą, straciłeś kontakt ze światem, z rzeczywistością. Dyskutować z tobą nie zamierzam, bo masz klapki na oczach i przypadłość zwaną słowotokiem.
    Wyjaśniam za portalem Medonet: „Słowotok to zaburzenie komunikacji polegające na chaotycznej, bezładnej, szybkiej mowie, „wyrzucaniu” z siebie potoku słów, czyli wypowiadania dużej ilości słów w przyspieszonym tempie. Wypowiedź w słowotoku ma słabo zarysowany sens lub w ogóle pozbawiona jest sensu. Charakteryzowana jest jako bezładna, niespójna gadatliwość. Słowotok jest objawem niektórych chorób i zaburzeń psychicznych oraz neurologicznych: na przykład afazji, lezji kory mózgu w obszarze wzgórza, zdarza się w przypadku manii i schizofrenii katatonicznej.”
    Nic dodać, nic ująć. Ty ten chorobliwy słowotok przelewasz na posty na forum. Współczuć ci nie zamierzam.

    • Ty wiesz emilu, że insynuując mi chorobę przegrywasz dyskusję? ? Super, że umiesz szukać czym jest słowotok. Ale przeczytaj to że zrozumieniem bo Twój komentarz na taki wygląda. Nie mam żadnej manii prześladowczej. Stwierdzam fakty. Znajdziesz poniżej komentarz Niemiec 2010, które te fakty pokazuje i moją teorie o multikontach o siania propsgandy PiS gościa znanego na forach głównie jako polak2010 a teraz głównie Kmicic że swoimi przybudówkami jak się okazuje. Do tego jak się okazuje bo ludzie tutaj piszą i jeśli to prawda to nawet za innych się podszywa. Pode mnie kiedyś wręcz w Święta Bożego Narodzenia potrafili się podszywać, wręcz w samą Wigilię dlatego jestem mega wyczulony na takie krzywe akcje. Masz do mnie emilu awers. Ale żadnych argumentów. Tonpo co piszesz jakmcoagle piszesz to samo a Twoje komentarze wielokrotnie obalałem nie tylko ja, ale i ludzie których osobiście nie znam i a przynajmniej nie wiem czy znam osobiście bi są pod nickiem. więc o jakiejś akcji nie ma mowy. Po prostu jak ktoś kłamie albo jak Ty wylewa żale to po.lrostu wywraca się z rowerka. I każdy kto choć trochę ma oleju w głowie i chce tutaj dyskutować a nie się wyzywać to to.wyłapie.

     • Ooo widzę, że się nakręciłeś. Zabolało? Kolejna epistoła, a tym razem widać, że pisana w stanie emocjonalnego podniecenia. Bez dbałości i składnię, o gramatykę, o interpunkcję. Taki bełkot bez ładu i składu, na poziomie siedmioletniego dziecka z dysgrafią.
      Mam też wrażenie, że usilnie chciałeś zmienić IP widząc odkrycia niejakiego Niemca2010, tropiciela IP. Znalazłeś się w tym zacnym gronie, które on zakwalifikował jako jedną osobę, podszywającą się pod wiele nicków. No i wypadało się jakoś z tego wyautować. Złapałeś więc za smartfona, o tu niestety nie jest łatwo pisać, jeśli człowiek jest wzburzony. :)))

     • emil, a nie zauważyłeś, że zdecydowana większość komentarzy w tym wątku pochodzi z adresu 185.136.***.***, który przypisany jest do AntyPiSa? Twoje teorie są jak te rodem od Antka nt. zamachu smoleńskiego. Też jesteś w tej sekcie?

 2. Chyba każdy zdążył zauważyć, że TVP cały czas mówi o Tusku i PO, że nic nie zrobili a TVN o Kaczyńskim i PiS, że też nic dobrego nie zrobili i tak od lat skaczą sobie do oczu. Najwiarygodniejszy Polsat i to można oglądać. A rodzina? Chce występować jej sprawa, jej wola, ma swoje 5 minut, chce wykorzystać. Dajcie im spokój. Zamiast się cieszyć, że ktoś z naszych stron będzie w programie, to jakieś dziwne komentarze. Pozdrowienia dla rodziny, niech dzieci zdrowo się chowają tzn. rosną.

 3. Tak z ciekawosci – Czy Mr Clarke gdzies pracuje? ?

  Z benefitow angielskich okolo £100 na pierwsze dziecko miesiecznie + okolo £65 na kazde kolejne ciezko byloby wyzyc rodzinie z 11 dzieci. W Polsce moga liczyc obecnie na okolo £1100 miesiecznie, co wzrosnie o okolo 60% od stycznia, czyli zalozmy okolo £1700 miesiecznie, a w UK pozostaje niecale £750.
  Anglicy (nieslusznie) okreslali Polakow “benefit scroungers”. Mam nadzieje Mr Clarke nie jest “benefit scrounger”.

 4. Widać, że nasz lokalny patryjota (przez „J” – jak sam siebie określa) polak2010 wypełzł ze swojej nory i zaczyna szczuć, wylewać z siebie hejt. Ciekawe kto go opłaca. Ludzie z Jarosławia czy z Lubaczowa?

  Polak2010 (IP: 37.248.***.**)

  Jajeczko (IP: 88.220.**.**)
  Sprawiedliwy (IP: 88.220.**.**)
  Kmicic (IP: 88.220.**.**)
  Babinicz (IP: 88.220.**.**)

  Kuklinowski (IP: 31.0.**.***)
  Radziwiłł (IP: 31.0.**.***)
  Owsiak (31.0.**.***)

  Strach pomyśleć co będzie kiedy na lokalnych portalach pojawią się artykuły na temat kontrkandydatów Matki Teresy podczas najbliższych wyborów do Sejmu.

  • Dzięki Niemiec2010. Zapiszę sobie ten komentarz z wypisanymi IP jaki taką listę do komentarzy tego typa. To tylko potwierdza to co pisałem. Gość sam sobie dogaduje bo jest na tyle zdesperowany, że nikt się z nim nie zgadza. Aż tak bardzo, że aż sobie przytakuje ?

  • A cóż to za odkrycie? Śmieszny jesteś, a przytakuje ci żałosny Anty PiS. Dwie pierwsze składowe IP nie identyfikują nadawcy posta. Trzeba minimalnej wiedzy, której nie macie, żeby nie pisać głupot.
   Inne przykłady – ludzi z waszego „obozu” politycznego :)))
   Osioł (IP: 88.220.**.**)
   Jajeczko (IP: 88.220.**.**)
   AntyPiS (IP: 88.220.**.**) · 18 sierpnia 2023 ~ 19:19.
   Zdziwieni??

 5. Do emila odnośnie komentarza z 5:45. Już od samego rana sączysz jadem. Pytasz czy zabolało. Oczywiście, że nie 😀 Rozśmieszyłeś mnie tym, ze myślisz, ze to co napisałeś wzbudziło we mnie inne emocje niż westchnięcie, że znowu się przypierdzielasz bez sensu i argumentów i to co piszesz to właśnie jest bełkot bez konkretów. Co do przecinków czy kropek. Mogło mi gdzieś umknąć, ale kropka czy przecinek nie zmieniały sensu i brzmienia mojego komentarza. Staram się jednak raczej nie zapominać i raczej mało moim zdaniem jest takich pomyłek. Ale jak jesteś takim polonistą to pokaż mi gdzie zapomniałem tych znaków interpunkcyjnych to je poprawię na przyszłość. To jest takie czepianie się byle czego. Co do IP. Większość moich komentarzy piszę z ze IP zaczynające się na 185 bo piszę z domu. Ale jak mam czas to pisze z pracy tak jak teraz i dlatego mam IP 88.220. Nie zmieniam na siłę tylko po prostu jestem raz w pracy a raz w domu i dlatego są dwa różne IP. Twój kolejny atak chybiony. Niemiec2010 widać zna się trochę na rzeczy to pisząc o technikach OSINT. Jak dobrze poszukasz to nawet po tych paru cyfrach wyłapiesz z jakiego miasta jest pisany komentarz na co Niemiec2010 zwrócił nawet uwagę a jak jeszcze dokładniej to nawet czasami ulicę da się wyłapać. I to wszystko na legalnie dostępnych źródłach. Chciałeś emil zabłyszczeć i dowartościować swoje ego, ale jak zwykle Ci nie wyszło 😉 Tylko się nie zakukurycz bo widząc Twoje komentarze widzę, że u Ciebie nerwy kiepsko się trzymają bo wyzywasz mnie ile Ci tylko ślina na język przyniesie.

  • Można się wypowiedzieć. Tylko po co oszukiwać jak to PiS forumowiczów, że to pisze ktoś inny a tak naprawdę jeden gość chce stworzyć iluzję, że jest ktoś kto się z Tobą zgadza. To jest chwyt poniżej pasa no i kultury.

 6. Jak zapewne wnikliwe oczy zobaczą, piszę z innego niż mój pierwszy post, IP. Nie ma to znaczenia. Przykro mi, że tu pod tym artykułem potraficie bluzgać politycznie i kręcić się wokół własnych ogonów.. Wątek miał dotyczyć wprowadzającego w błąd czytelników, tytułu tego artykułu opisującego przyszłe wydarzenie jako „własność” programu w telewizji. Zaznaczę, że nie jest ważne jakiej TV – polskiej, ruskiej czy amerykańskiej. Chodzi o to, aby osoby piszące artykułu na jakiś temat w tym portalu, nie wprowadzały w błąd. Wiem, że klikanie to kasa, a Ci wszyscy co wpisywali polityczny hejt pode mną, niechaj zastanowią się nad sobą i swoim bezmyślnym wstawianiem postów pod tematem traktującym zgoła o czym innym. Podziękował i życzę sukcesów w śledzeniu „kto pod jakim IP jest…” 🙂 Brud wylewajcie do swoich szamb. Pozdrawiam i przepraszam bohaterów artykułu, rodzinę z Horyńca Zdroju.

 7. Piotrze. Niestety poprzez niepotrzebne wtręty dyskusja zbacza na inny temat i tak to się zrobiło. Zobacz kto pierwszy sprawił. że dyskusja pod artykułem się upolityczniona. Nasz niestety miejscowy troll PiS-owski piszacy do tego pod wieloma nickami. Z mojej strony mogę jedynie przeprosić, że dyskusja poszła w tą stronę, ale jak widzisz. Trolle PiS z każdego tematu Ci nakręca politykę byle tylko zaatakować opozycję. A ja tylko przedstawiam jak oni to upolityczniają wszystko i robią to tylko bo mają takie zamówienie. I kończąc. Ciekawie, że rodziną Clark będzie miała swój program. Z pewnością będę śledzić ). Pozdrawiam Piotrze i dziękuję za aglos rozsądku ?

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here