W najpiękniejszą noc w roku, kiedy niebo ukrywa swoje skarby pod płaszczem ciemności, a gwiazdy spadają z nieba, odbył się III Nocny Rajd Pieszy po Roztoczu Wschodnim. Tegoroczne wydarzenie, które odbyło się pod hasłem „Sonos Solis”.

Choć wielu z nas nie znało znaczenia tych tajemniczych słów przewodnich, to właśnie w nocnych odgłosach „dźwięków wschodu”, wyczarowanych przez Dominikę Korcz przy użyciu pięknego instrumentu, ukazała się głęboka esencja rajdu. Przybyli uczestnicy zostali zanurzeni w atmosferze niezwykłej podróży, której celem było odkrycie tajemnic natury i kosmosu.

Wszystkie trudy pokonane podczas pokonywania kilometrów ścieżek Rajdu Pieszego zostały wynagrodzone niezwykłym spektaklem natury. Dahany, mistyczne mgiełki i wschodzące słońce dopełniły atmosferę tego magicznego czasu. Liczne chwile spędzone na obserwowaniu spadających gwiazd Perseidów oraz blaskiem tysięcy innych gwiazd na nocnym niebie, sprawiły, że każdy z uczestników poczuł się częścią czegoś większego.

Dominika Korcz, która oczarowała uczestników nie tylko pięknym instrumentem, ale także swoją grą, stała się nieodłącznym elementem tej podróży. Jej muzyka wprowadziła uczestników w strefę relaksu, skupienia i zrozumienia piękna natury oraz kosmosu.

Organizatorzy wydarzenia serdecznie dziękują uczestnikom za wspólną podróż przez Roztocze Wschodnie i obiecują, że postarają się by kolejna edycja mogła odbyć się w jeszcze większym gronie.

Galeria zdjęć.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here