Bez punktów po dwóch kolejkach spotkań w jarosławskiej klasie okręgowej pozostaje zespół Startu Lisie Jamy. W środę (16.08) drużyna z gminy Lubaczów przegrała wyjazdowe spotkanie ze spadkowiczem z czwartej ligi.

Zespół Startu Lisie Jamy w pierwszych kolejkach sezonu zmierzył się z wyżej notowanymi rywalami. Najpierw w sobotę (12.08) przegrał domowe spotkanie w faworyzowaną Wólczanką Wólka Pełkińska 2:5. Natomiast w środę uległ 2:0 grającemu w poprzednim sezonie w czwartej lidze – zespołowi LKS Skołoszów.

Spotkanie z drużyną ze Skołoszowa nie należało do prostych, ale nie zamierzaliśmy od razu złożyć rękawic, podjęliśmy walkę i do przerwy pozostawał wynik bezbramkowy. Niestety w drugiej połowie otrzymaliśmy pierwszy cios i nasz bramkarz musiał wyjmować piłkę z siatki. Mieliśmy swoją szansę na doprowadzenie do remisu, gdy sędzia wskazał na „wapno”, ale niestety nie wykorzystaliśmy jej, a gospodarze strzelając na 2-0 ustalili wynik spotkania.

Dwie bramki dla gospodarzy strzelił Hubert Świecarz (53′, 83′).

LKS Sokołoszów – Start Lisie Jamy 2:0 (0:0).

Kolejne spotkanie Start zagra przed własną publicznością. W sobotę (19.08) piłkarze podejmą o godz. 17:00 Start Pruchnik.

Gorliczanka Gorliczyna1-1Promyk Urzejowice
Płomień Morawsko1-3Czuwaj Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska3-0Piast Tuczempy
LKS Skołoszów2-0Start Lisie Jamy
Start Pruchnik2-0Wisełka Siennów
San Gorzyce0-11Orzeł Przeworsk
Biało-Czerwoni Kaszyce6-0Orkan Zapałów
Santos Piwoda2-1Dąb Dobkowice