Wzdłuż granic Gminy Wielkie Oczy na rowerach

0

Jutro (15 sierpnia) odbędzie się rajd rowerowy granicami Gminy Wielkie Oczy. To okazja dla miłośników dwóch kółek do przeżycia wyjątkowych chwil i podziwiania pięknych widoków naszej okolicy.

fot. Gmina Wielkie Oczy, archiwum.

Start rajdu zaplanowany został na parkingu przy Sanktuarium w Wielkich Oczach o godzinie 13:30. Osoby, które nie mogą rozpocząć podróży na starcie o wyznaczonym czasie, mogą śmiało dołączyć później. Istnieje możliwość dołączenia do rajdu na trasie. Rowerzyści przejadą przez Wielkie Oczy, Skolin, Czaplaki, Kobylnicę Wołoską, Kobylnicę Ruską, Potok Jaworski, Bihale, Łukawiec, Majdan Lipowiecki, Wólkę Żmijowską, Żmijowiska i powrócą do Wielkich Oczu.

W trakcie rajdu zaplanowano dwa przystanki na odpoczynek. W ich trakcie uczestnicy spotkają się z paniami z Koła Gospodyń Wiejskich Kobylnica Ruska i Cateringu Target. Na zakończenie organizatorzy przewidzieli wspólne grillowanie na Turówce.

To doskonała okazja, aby odpocząć, złapać oddech i cieszyć się atmosferą towarzyską, dzieląc wrażenia i doświadczenia z innymi osobami.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here