Miejski Dom Kultury w Lubaczowie organizuje wakacyjną wycieczkę dla dzieci. Uczestnicy udadzą się do malowniczego Kazimierza Dolnego 24 sierpnia. W programie znalazło się wiele atrakcji.

Program wycieczki obejmuje zwiedzanie najważniejszych miejsc w Kazimierzu Dolnym. Dzieci będą miały okazję podziwiać Kazimierski Rynek, Zamek, Basztę, Górę Trzech Krzyży, Muzeum Przyrodnicze, Kazimierski Park Krajobrazowy oraz Wąwóz „Korzeniowy Dół”, który zostanie zwiedzony przy użyciu Eko-Busików. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o historii tego malowniczego miejsca.

W programie wycieczki znalazł się również rejs statkiem po Wiśle, który dodatkowo umili dzieciom czas spędzony w Kazimierzu Dolnym. Podczas wyprawy będą mogły podziwiać piękną panoramę miasta i cieszyć się wspaniałymi widokami.

Nie zapomniano również o zapewnieniu pełnego komfortu uczestnikom wycieczki. W ramach programu przewidziano obiad oraz podwieczorek, dzięki czemu dzieci będą miały siłę do zwiedzania i poznawania miasta.

Koszt udziału w wycieczce wynosi 250 zł. Warto jednak zaznaczyć, że pierwszeństwo zapisu mają dzieci uczęszczające na zajęcia artystyczne do MDK. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego lepiej jak najszybciej zgłosić swoje pociechy. To doskonała okazja, aby zapewnić swojemu dziecku niezapomniane wakacyjne przeżycia, połączone z edukacją i radością z odkrywania nowych miejsc.

Chcąc uzyskać więcej informacji oraz dokonać zapisów, należy skontaktować się z instruktor Krystyną Czurą pod numerem telefonu 16 632 96 35.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here