Wielkie emocje już wkrótce! Bank Spółdzielczy w Lubaczowie przygotowuje się do uroczystej Gali Finałowej 16. edycji loterii Autolokata. To już ostatnie tygodnie by założyć depozyt i wziąć udział w losowaniu wielu atrakcyjnych nagród.

Podczas wrześniowej Gali wśród klientów banku rozlosowane zostaną niezwykłe nagrody o łącznej wartości aż 287 812 złotych! Różnorodność i przeznaczenie wygranych robi naprawdę spore wrażenie. W puli znalazły się m.in. rowery i hulajnogi elektryczne, namioty, dehydratory spożywcze, saturatory, dkurzacze, kosiarki oraz dwie hybrydowe Toyoty.

Na miłośników podróży na świeżym powietrzu czekają rowery elektryczne Indiana E-City D17 oraz hulajnogi elektryczne Xiaomi Mi 3.

Dwuślady znalazły się w puli nagród nieprzypadkowo, wszak rowerowe wycieczki stają się swoista wizytówką Ziemi Lubaczowskiej i całego Roztocza. Ich wspaniałym uzupełnieniem może być nocne biwakowanie pod rozgwieżdżonym niebem, wraz z znajdującymi się w puli namiotami Spokey Olimpic oraz Teleskopami Sky-Watcher! – informuje Bank Spółdzielczy w Lubaczowie.

Dla tych, którzy stawiają na zdrowy styl życia i kulinarną kreatywność, przygotowano dehydratory spożywcze Lund. Dzięki nim w prosty sposób można przygotować suszone owoce, warzywa, grzyby i wiele więcej. Dodatkowo w puli nagród znajdują się m.in. saturatory Philips, power banki solarne XTORM, odkurzacze Amica i kosiarki akumulatorowe Karcher.

W loterii mamy także dwie główne nagrody, którymi są hybrydowe Toyoty. Pierwsza to piękna złota Toyota Yaris Cross, która łączy w sobie cechy miejskiego samochodu z wygodą SUV-a, a druga to dynamiczna Toyota C-HR, która wyróżnia się nie tylko stylem, ale także komfortem jazdy.

Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy posiadać Autolokatę na kwotę minimum 3 000 złotych oraz e-Dokument w Banku Spółdzielczym w Lubaczowie. Każde 3000 złotych na lokacie to kolejna szansa na wygraną! Pamiętajcie, że promocja trwa tylko do 27 sierpnia 2023 r, więc warto się pospieszyć!

Materiał partnera.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here