Za nami kolejna odsłona Letniego Turnieju Ludowych Klubów Sportowych o Puchar Wójta Gminy Lubaczów. Zawody rozegrano na boisku sportowym w Krowicy Hołodowskiej.

W turnieju, który rozegrano w minioną sobotę (05.08) uczestniczyło 6 drużyn, które z niecierpliwością czekały na rozpoczęcie zmagań. Mecze rozgrywane były w formacie 2 x 20 minut z 5-minutową przerwą. Od samego początku rywalizacji, na boisku panowała gorąca atmosfera i ogromne zaangażowanie wszystkich uczestników.

Losowanie drużyn i kolejność meczy otworzyły drzwi do emocjonującej rywalizacji. System pucharowy przyniósł wiele niespodzianek i pasjonujących spotkań, a wyniki były następujące:

W pierwszej rundzie:

  • „Huragan” Basznia Dolna” vs. „Start” Lisie Jamy – 5:0
  • „Piast” Antoniki vs. „Walter” Opaka – walkower dla drużyny „Piasta” Antoniki
  • „Zryw” Młodów vs. „Rolnik” Wólka Krowicka – 0:0; Po rzutach karnych 5:4
  • „Graniczni” Krowica Hołodowska – wolny los w pierwszej kolejce

Po pierwszej rundzie, emocje tylko się nasilały. Zwycięskie drużyny walczyły o dalszą fazę turnieju, a wyniki były następujące:

  • „Huragan” Basznia Dolna vs. „Piast” Antoniki – 1:0
  • „Zryw” Młodów vs. „Graniczni” Krowica Hołodowska – 2:0

Mecz o trzecie miejsce zakończył się rzutami karnymi i wynikiem:

  • „Piast” Antoniki vs. „Rolnik” Krowica Hołodowska – 1:4

Wielki finał przyniósł starcie dwóch najsilniejszych drużyn:

  • „Zryw” Młodów vs. „Huragan” Basznia Dolna – 5:0

Podsumowując cały turniej, miejsca na podium zajęły kolejno: I – „Zryw” Młodów II – „Huragan” Basznia Dolna III – „Graniczni” Krowica Hołodowska

Nie brakło również indywidualnych wyróżnień. Piotr Zaremba z LKS „Zryw” Młodów został uznany za „Najlepszego bramkarza”, natomiast tytuł „Najlepszego strzelca” przypadł Patrykowi Dawidowiczowi, również z LKS „Zryw” Młodów.

Zwycięzcy zostali uhonorowani pamiątkowym pucharem wręczonym przez Wójta Gminy Lubaczów, Wiesława Kapla. Dodatkowo, najlepsze drużyny otrzymały talony na zakup sprzętu sportowego, a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz piłki.

Galeria zdjęć, fot. Gmina Lubaczów.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here