Fot. MGOK Oleszyce, arch.

Wszystkie rodziny będą mogły wspólnie spędzić czas przy świetlicy w Starych Oleszycach. W sobotę, 12 sierpnia, o godzinie 17.00 rozpocznie się tam Piknik Rodzinny z mnóstwem atrakcji nie tylko dla najmłodszych.

Organizatorzy przygotowali wiele gier i zabaw, które zapewnią najmłodszym uczestnikom niezapomniane chwile. Dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach w pianie, skakać na dmuchańcach, a także przejechać się bryczką. Nie mogło również zabraknąć prezentacji wozu OSP Stare Oleszyce. Pojawi się również stoisko Nadleśnictwa Oleszyce.

Dla wszystkich chętnych odbędzie się malowanie twarzy. Każde dziecko będzie mogło stać się ulubionym bohaterem z bajki lub zmienić się w tygrysa, psa czy kotka. To doskonała okazja, aby wyrazić swoją kreatywność i pomalować twarz w dowolny, niepowtarzalny sposób.

Organizatorzy nie zapomnieli również o pysznym jedzeniu. Na miejscu dostępnych będzie wiele przekąsek, które z pewnością umilą czas. Będzie można skosztować popcornu, chrupiących gofrów i orzeźwiających lodów. Nie zabraknie także prawdziwego grillowania.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here