Fot. Gmina Wielkie Oczy, arch.

Gmina Wielkie Oczy zaprasza wszystkich mieszkańców i gości w niedzielę 20 sierpnia na Dożynki Gminno-Parafialne. Rolnicy dziękować będą za tegoroczne plony i zachęcać do wspólnej zabawy.

Uroczystości rozpoczną się o godzinie 14.00 w miejscowym kościele, gdzie odprawiona zostanie msza święta dożynkowa. Po Liturgii odbędzie się uroczysty przejazd korowodem dożynkowym na stadion. Tam, o godzinie 15.15 rozpocznie się część oficjalna Dożynek. Przemówienia okolicznościowe wypełnią atmosferę dziękczynienia za zebrane plony. Później rozpocznie się ceremoniał dożynkowy. Następnym ważnym elementem programu uroczystości będzie ogłoszenie konkursów dożynkowych.

Na godzinę 16.00 zaplanowana jest część artystyczna, która umili czas wszystkim zebranym. Będzie to doskonała okazja do wysłuchania lokalnych zespołów muzycznych, solistów i grup tanecznych. Bogaty program artystyczny sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy sprawiając, by wieczór był jeszcze bardziej wyjątkowy, o godzinie 20.00 zaproszą na scenę gwiazdę wieczoru – zespół Turnioki. Ich dynamiczne melodie i energiczne występy na pewno porwą tłumy uczestników. Będzie to okazja do wspólnej zabawy.

Dożynki Gminno-Parafialne zakończą się o godzinie 21.00 zabawą taneczną z zespołem Hit Hunters. Świetna muzyka, dobre towarzystwo i wyjątkowa atmosfera pozwolą wszystkim bawić się wyśmienicie.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here