Fot. KPP Lubaczów

Kryminalni z lubaczowskiej policji zatrzymali 28-letniego mieszkańca Lubaczowa. Mężczyzna będzie odpowiadał za rozbój i zniszczenie mienia, którego dopuścił się w styczniu 2022 r.

Sprawa miała swój początek w styczniu 2022 roku, kiedy to mieszkaniec gminy Lubaczów powiadomił policjantów, że został kilkukrotnie uderzony i okradziony w piwnicy jednego z bloków mieszkalnych na terenie Lubaczowa. Śledczy ustalili przebieg zdarzenia i rozpoczęli poszukiwania napastnika, który jak się okazało, po dokonanym rozboju, wyjechał za granicę. Mężczyzna przez 1,5 roku przebywał na terenie Unii Europejskiej. Kiedy 28-latek w lipcu br. powrócił do Lubaczowa, został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego KPP w Lubaczowie.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, następnie na podstawie wystawionego w innej sprawie listu gończego, do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Mężczyzna usłyszał już także zarzuty rozboju i zniszczenia mienia i przyznał się do popełnionych czynów. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here