Za nami kolejny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce. Trzeci raz z rzędu w zawodach triumfowali zawodnicy Czarnych Oleszyce.

W niedzielę (23.07)na stadionie sportowym w Oleszycach kolejna edycja doskonale znanego miejscowym piłkarzom Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce. Do rywalizacji zgłosiło się siedem drużyn, które zmierzyły suę w dwóch grupach. W grupie pierwszej zmierzyły się zespoły: Błękitni Zalesie, Błękitni Futory, JLB Przerwa oraz TEAM Stare Sioło, a grupie drugiej rywalizowały drużyny: Legia Oleszyce, Czarni Oleszyce oraz Juniorzy Czarni Oleszyce.

Po zakończeniu faz grupowych rozegrano dwa półfinały. Pierwszy mecz to pojedynek między drużynami Błękitni Futory a Juniorzy Czarni Oleszyce, w którym zwyciężyli Błękitni Futory 3-0. Drugi półfinał był jeszcze bardziej zacięty – Czarni Oleszyce pokonali TEAM Stare Sioło 3-1.

Walka o trzecie miejsce toczyła się pomiędzy Juniorami Czarnymi Oleszycami a drużyną TEAM Stare Sioło. Młodzi piłkarze z Czarnych Oleszyc byli nie do powstrzymania, zwyciężając 3-1 i zdobywając tym samym trzecie miejsce.

W starciu o pierwsze miejsce zmierzyli się Czarni Oleszyce z Błękitnymi Futurami. Od samego początku meczu, Czarni Oleszyce zaprezentowali swoją dominację na boisku, zwyciężając pewnie 4-0. To już trzecia z rzędu wygrana tej drużyny, co świadczy o ich niezwykłym potencjale i umiejętnościach.

Na zakończenie turnieju, Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce, Pan Andrzej Gryniewicz, osobiście wręczył dyplomy i nagrody rzeczowe dla wszystkich drużyn, podziękowano również obsadzie sędziowskiej i pomocy medycznej za ich wkład w organizację wydarzenia.

Wyróżnienia nie mogło zabraknąć dla najlepszego strzelca turnieju, Kamila Kowala, oraz dla najlepszego bramkarza, Pawła Puka. Obaj otrzymali pamiątkowe statuetki, które będą przypominać im o ich doskonałej grze podczas tego wyjątkowego turnieju.

Organizatorem Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce byli Burmistrz Miasta i Gminy oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, przy wsparciu miejscowego klubu AKS Legia.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here