Fot. facebook.com/PodkarpackiARiMR

W czwartek (20.07) Miejskie Przedszkole nr 1 w Lubaczowie otrzymało 7 używanych laptopów, które będą służyć podopiecznym placówki. Sprzęt przekazano z zasobów Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Przekazanie komputerów odbyło się w siedzibie przedszkola, gdzie dyrektor Podkarpackiego Oddziału Regionalnego ARiMR Wiesław Polek oraz dyrektor przedszkola Ewa Zielińska, dokonali podpisania stosownych dokumentów potwierdzających przekazanie sprzętu. W uroczystości uczestniczyła także Poseł na Sejm RP Teresa Pamuła i zastępca kierownika Biura Powiatowego ARiMR w Lubaczowie Lesław Młodziński.

Wykorzystanie komputerów z ARiMR w przedszkolu ma na celu stworzenie specjalnych stanowisk informatycznych, które pozwolą dzieciom rozwijać umiejętności z zakresu nowoczesnych technologii. Dzięki temu mali podopieczni będą mieli szansę zdobyć cenne doświadczenie związane z korzystaniem z komputerów, co z pewnością przyda im się w przyszłości w świecie coraz bardziej zdominowanym przez technologię.

Dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Lubaczowie Ewa Zielińska, wyraziła swoją radość i wdzięczność za przekazane komputery. Dodała, że dzięki tej darowiźnie przedszkolaki będą miały szansę na bardziej interaktywną i nowoczesną naukę. Komputery stanowić będą także wsparcie dla kadry nauczycielskiej w przygotowaniu ciekawych i edukacyjnych zajęć dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego dziecka.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

7 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here