Fot. Archiwum

Dwanaście zespołów rywalizować będzie w rozgrywkach lubaczowskiej B klasy w sezonie 2023/2024. Znamy już terminarz rozgrywek na rundę jesienną.

W lubaczowskiej B klasie rywalizować będzie kilka nowych drużyn. Swoje rezerwy postanowiły wystawić tutaj najmocniejsze klubu w naszym powiecie – czwartoligowy MKS Pogoń-Sokół Lubaczów i grający w jarosławskiej klasie okręgowej Start Lisie Jamy. W B klasie znalazł się także spadkowicz z wyższej klasy rozgrywkowej, a mianowicie Victoria Stary Dzików. Z tego swój rezerwowy zespół postanowił wycofać natomiast horyniecki Zdrój, którego pierwszy zespół spadł z jarosławskiej klasy okręgowej do lubaczowskiej A klasy.

Harmonogram rozgrywek:

 Kolejka 1 – 19-20 sierpnia
Piast AntonikiLKS Mołodycz
Victoria Stary DzikówWalter Opaka
Leśnik PłazówStart II Lisie Jamy
LKS KorzenicaBłękitni Zalesie
Pogoń-Sokół II LubaczówRoztocze Ruda Różaniecka
Legia OleszyceTanew Wola Wielka
 Kolejka 2 – 26-27 sierpnia
LKS MołodyczTanew Wola Wielka
Roztocze Ruda RóżanieckaLegia Oleszyce
Błękitni ZalesiePogoń-Sokół II Lubaczów
Start II Lisie JamyLKS Korzenica
Walter OpakaLeśnik Płazów
Piast AntonikiVictoria Stary Dzików
 Kolejka 3 – 2-3 września
Victoria Stary DzikówLKS Mołodycz
Leśnik PłazówPiast Antoniki
LKS KorzenicaWalter Opaka
Pogoń-Sokół II LubaczówStart II Lisie Jamy
Legia OleszyceBłękitni Zalesie
Tanew Wola WielkaRoztocze Ruda Różaniecka
 Kolejka 4 – 9-10 września
LKS MołodyczRoztocze Ruda Różaniecka
Błękitni ZalesieTanew Wola Wielka
Start II Lisie JamyLegia Oleszyce
Walter OpakaPogoń-Sokół II Lubaczów
Piast AntonikiLKS Korzenica
Victoria Stary DzikówLeśnik Płazów
 Kolejka 5 – 16-17 września
Leśnik PłazówLKS Mołodycz
LKS KorzenicaVictoria Stary Dzików
Pogoń-Sokół II LubaczówPiast Antoniki
Legia OleszyceWalter Opaka
Tanew Wola WielkaStart II Lisie Jamy
Roztocze Ruda RóżanieckaBłękitni Zalesie
 Kolejka 6 – 23-24 września
LKS MołodyczBłękitni Zalesie
Start II Lisie JamyRoztocze Ruda Różaniecka
Walter OpakaTanew Wola Wielka
Piast AntonikiLegia Oleszyce
Victoria Stary DzikówPogoń-Sokół II Lubaczów
Leśnik PłazówLKS Korzenica
 Kolejka 7 – 30 września-1 października
LKS KorzenicaLKS Mołodycz
Pogoń-Sokół II LubaczówLeśnik Płazów
Legia OleszyceVictoria Stary Dzików
Tanew Wola WielkaPiast Antoniki
Roztocze Ruda RóżanieckaWalter Opaka
Błękitni ZalesieStart II Lisie Jamy
 Kolejka 8 – 7-8 października
LKS MołodyczStart II Lisie Jamy
Walter OpakaBłękitni Zalesie
Piast AntonikiRoztocze Ruda Różaniecka
Victoria Stary DzikówTanew Wola Wielka
Leśnik PłazówLegia Oleszyce
LKS KorzenicaPogoń-Sokół II Lubaczów
 Kolejka 9 – 14-15 października
Pogoń-Sokół II LubaczówLKS Mołodycz
Legia OleszyceLKS Korzenica
Tanew Wola WielkaLeśnik Płazów
Roztocze Ruda RóżanieckaVictoria Stary Dzików
Błękitni ZalesiePiast Antoniki
Start II Lisie JamyWalter Opaka
 Kolejka 10 – 21-22 października
LKS MołodyczWalter Opaka
Piast AntonikiStart II Lisie Jamy
Victoria Stary DzikówBłękitni Zalesie
Leśnik PłazówRoztocze Ruda Różaniecka
LKS KorzenicaTanew Wola Wielka
Pogoń-Sokół II LubaczówLegia Oleszyce
 Kolejka 11 – 28-29 października
Legia OleszyceLKS Mołodycz
Tanew Wola WielkaPogoń-Sokół II Lubaczów
Roztocze Ruda RóżanieckaLKS Korzenica
Błękitni ZalesieLeśnik Płazów
Start II Lisie JamyVictoria Stary Dzików
Walter OpakaPiast Antoniki
 Kolejka 12
LKS MołodyczPiast Antoniki
Walter OpakaVictoria Stary Dzików
Start II Lisie JamyLeśnik Płazów
Błękitni ZalesieLKS Korzenica
Roztocze Ruda RóżanieckaPogoń-Sokół II Lubaczów
Tanew Wola WielkaLegia Oleszyce
 Kolejka 13
Tanew Wola WielkaLKS Mołodycz
Legia OleszyceRoztocze Ruda Różaniecka
Pogoń-Sokół II LubaczówBłękitni Zalesie
LKS KorzenicaStart II Lisie Jamy
Leśnik PłazówWalter Opaka
Victoria Stary DzikówPiast Antoniki
 Kolejka 14
LKS MołodyczVictoria Stary Dzików
Piast AntonikiLeśnik Płazów
Walter OpakaLKS Korzenica
Start II Lisie JamyPogoń-Sokół II Lubaczów
Błękitni ZalesieLegia Oleszyce
Roztocze Ruda RóżanieckaTanew Wola Wielka
 Kolejka 15
Roztocze Ruda RóżanieckaLKS Mołodycz
Tanew Wola WielkaBłękitni Zalesie
Legia OleszyceStart II Lisie Jamy
Pogoń-Sokół II LubaczówWalter Opaka
LKS KorzenicaPiast Antoniki
Leśnik PłazówVictoria Stary Dzików
 Kolejka 16
LKS MołodyczLeśnik Płazów
Victoria Stary DzikówLKS Korzenica
Piast AntonikiPogoń-Sokół II Lubaczów
Walter OpakaLegia Oleszyce
Start II Lisie JamyTanew Wola Wielka
Błękitni ZalesieRoztocze Ruda Różaniecka
 Kolejka 17
Błękitni ZalesieLKS Mołodycz
Roztocze Ruda RóżanieckaStart II Lisie Jamy
Tanew Wola WielkaWalter Opaka
Legia OleszycePiast Antoniki
Pogoń-Sokół II LubaczówVictoria Stary Dzików
LKS KorzenicaLeśnik Płazów
 Kolejka 18
LKS MołodyczLKS Korzenica
Leśnik PłazówPogoń-Sokół II Lubaczów
Victoria Stary DzikówLegia Oleszyce
Piast AntonikiTanew Wola Wielka
Walter OpakaRoztocze Ruda Różaniecka
Start II Lisie JamyBłękitni Zalesie
 Kolejka 19
Start II Lisie JamyLKS Mołodycz
Błękitni ZalesieWalter Opaka
Roztocze Ruda RóżanieckaPiast Antoniki
Tanew Wola WielkaVictoria Stary Dzików
Legia OleszyceLeśnik Płazów
Pogoń-Sokół II LubaczówLKS Korzenica
 Kolejka 20
LKS MołodyczPogoń-Sokół II Lubaczów
LKS KorzenicaLegia Oleszyce
Leśnik PłazówTanew Wola Wielka
Victoria Stary DzikówRoztocze Ruda Różaniecka
Piast AntonikiBłękitni Zalesie
Walter OpakaStart II Lisie Jamy
 Kolejka 21
Walter OpakaLKS Mołodycz
Start II Lisie JamyPiast Antoniki
Błękitni ZalesieVictoria Stary Dzików
Roztocze Ruda RóżanieckaLeśnik Płazów
Tanew Wola WielkaLKS Korzenica
Legia OleszycePogoń-Sokół II Lubaczów
 Kolejka 22
LKS MołodyczLegia Oleszyce
Pogoń-Sokół II LubaczówTanew Wola Wielka
LKS KorzenicaRoztocze Ruda Różaniecka
Leśnik PłazówBłękitni Zalesie
Victoria Stary DzikówStart II Lisie Jamy
Piast AntonikiWalter Opaka

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

  1. Ursus Dachnów nadal na kołkach stoi zatarty , wstyd że klub z ponad 60 letnią historią nie istnieje .Coś tam kopią przedszkolaki ale ludzie chcą obejrzeć mecze na wyjątkowym stadionie na powiecie , jak za dawnych lat .

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here