Tapinder Sharma, znany z porannego programu „Pytanie na śniadanie” i ze swojej sieci restauracji Ganesh, poprowadzi warsztaty kulinarne w Baszni Dolnej. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby poznać tajniki kuchni indyjskiej i nauczyć się przygotowywać autentyczne dania tego kraju.

Tapinder podbija serca Polaków od 2006 roku, łącząc kulturę hinduską z polską. Jest trenerem kuchni indyjskiej i prowadzi kursy kulinarne na różnych poziomach zaawansowania. Jest również ekspertem kulinarnym w programie „Pytanie na śniadanie”.

Warsztaty „Bezkresy smaków – kuchnie świata”, które odbędą się 2 sierpnia (środa) o godz. 16:30 w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej, są częścią Festiwalu Dziedzictwa Kresów. To już trzecia edycja warsztatów w ramach tego festiwalu. W poprzednich latach uczestnicy nauczyli się samodzielnie przygotowywać sushi oraz marokańskie specjały, takie jak harira, kuskus tagine, falafele i ghriba.

Tym razem przyszedł czas na odkrycie smaków Indii. Warsztaty będą skupiać się na kuchni słynącej z pięknych, kolorowych i smakowitych potraw. Tapinder Sharma będzie dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami w przygotowywaniu najlepszych dań opartych na aromatycznych przyprawach.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, organizatorzy proszą wszystkich chętnych o wcześniejsze zgłoszenie udziału – do 27 lipca. Formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie Gminy Lubaczów) należy uzupełnić, podpisać i dostarczyć do Urzędu Gminy Lubaczów lub przesłać skanem na adres email: sekretariat@gminalubaczow.pl.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here