W piątkowy (14.07) wieczór lubaczowski Rynek wypełnił się po brzegi. Wszystko za sprwą koncertu Janusza Walczuka, który dla młodzieży zorganizowali Gmina Lubaczów i Gminny Ośrodek Kultury w Lubaczowie.

Obejrzyjcie naszą fotorelację z koncertu, fot. Tomasz Mielnik.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

7 komentarze

    • Chałę to ty masz w głowie pisząc takie durne komentarze. Porównywać koncert z grą terenową,gdzie w przeciwieństwie do rapu w takich grach terenowych trzeba ruszyć trochę głową, co z reguły odstrasza takich matołków jak ty oraz innych tobie podobnych???

    • Rap jest w swej formie oraz treści tak ” inteligentny” jak twój komentarz. A jak wiadomo baranki najlepiej czują się w kupie czyli większych skupiskach. Poza tym takie gry terenowe wymagają znacznego użycia mózgu, którego ty jak i tobie podobni najwyraźniej rzadko używacie???

  1. Nie dziwią mnie te tłumy młodych na tym koncercie choć sam nie byłem. Spodziewałem się tego. Zresztą nie wiem czy wiecie, ale Wojek co stoi za DJ-ką prowadzi kanał o tematyce nazwijmy to kulinarnej i działa też z Książulem, vel Kolorowym Vlogiem który swego czasu na YT wrócił z przytupem. Bardzo dobrze, że jest jakaś różnorodność muzyczna w Lubaczowie a nie tylko rock czy disco polo.

      • W samym Lubaczowie może i nie. Myślałem w kontekście całego powiatu. Na dniach Lubaczowa raczej jest grany rock ostatnimi czasy choć swego czasu rap tez był. Poza tym to swego czasu jak pamiętam było właśnie dużo disco polo (sam się przy nim bawię), ale aż do przesytu. Ale też tutaj zadziałał hype na Janusza Walczuka dlatego ten koncert nawet fajnie się udał. I jaką potęgę ma Internet. Nie ujmując jego umiejętnościom, ale to Internet bardzo podkręcił szum wokół jego osoby.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here