Jeśli szukasz idealnego miejsca na relaks w otoczeniu natury, pełnego pysznych smaków i ciekawych atrakcji, to Cztery Stawy Kuchnia Natura Relaks w Rudzie Różanieckiej na Roztoczu są tym, czego potrzebujesz.

Cztery Stawy to miejsce, gdzie natura, aktywność fizyczna, muzyka i gastronomia spotykają się w harmonii. Obiekt jest znany z wyśmienitych potraw, tworzonych m.in. z ze świeżych ryb z własnej hodowli. W menu znajdziecie jednak dużo więcej pozycji, które gwarantują niezapomniane doznania smakowe.

To tutaj co piątek o godzinie 18:00 odbywają się ćwiczenia jogi lub zumby z Mileną Leją z lubaczowskiej Batuki. To doskonała okazja, aby zadbać o swoje ciało i umysł w malowniczych okolicznościach przyrody. Aby zapisać się na zajęcia, wystarczy skontaktować się pod numerem telefonu 502 971 151.

Wieczory na Czterech Stawach są magiczne i niezwykle relaksujące. Możesz znaleźć swój kąt przy jednym z wielu ognisk, które płoną w piątkowe i sobotnie wieczory. Jeśli jesteś miłośnikiem kina, z pewnością zachwyci cię Letnie Kino Komediowe, w trakcie którego na wygodnych leżaczkach możesz rozkoszować się filmowymi przebojami i śmiać się z innymi widzami.

Cztery Stawy Kuchnia Natura Relaks organizuje także koncerty plenerowe. W ramach cyklu „Lato na Roztoczu” w piątek 21 lipca wystąpi tutaj Jan Kondrak, a dwa dni później – w niedzielę 23 lipca – Ania Sama.

Jeśli potrzebujesz wytchnienia od codziennego zgiełku i chcesz cieszyć się przyrodą, pysznym jedzeniem oraz różnorodnymi atrakcjami, to to miejsce jest dla Ciebie.

Cztery Stawy Kuchnia Natura Relaks

Materiał partnera.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here