Przed nami ciekawe wydarzenie, które zachwyci miłośników motoryzacji i fanów pojazdów zabytkowych. W nadchodzący weekend w „Leśnej Chacie” w Kowalówce odbywać się będzie I Zlot Pojazdów Zabytkowych. To doskonała okazja dla właścicieli ciekawych i nietuzinkowych samochodów oraz motocykli, by zaprezentować swoje unikalne maszyny.

Impreza rozpocznie się w sobotę o godzinie 12:00 i potrwa do późnych godzin nocnych, a następnie zostanie kontynuowana w niedzielę. Organizatorzy przygotowali bogaty program, który zapewni uczestnikom niezapomniane wrażenia.

Już od południa rozpocznie się rejestracja uczestników oraz ustawianie pojazdów do wspólnego przejazdu. Oficjalne otwarcie Zlotu Pojazdów Zabytkowych nastąpi o godzinie 14:00. Po oficjalnym rozpoczęciu czekać będą na wszystkich uczestników liczne atrakcje. Przygotowano piknik, konkursy z nagrodami oraz strefę gastronomiczną, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Dla najmłodszych uczestników również przewidziano specjalne atrakcje, aby cała rodzina mogła doskonale spędzić czas.

Pojazdy będzie można podziwiać także w Lubaczowie, bo o godzinie 17:00 wyjadą one w trasę Kowalówka – Lubaczów – Kowalówka.

Wieczorem, o godzinie 18:00, odbędzie się uroczyste rozdanie nagród dla najbardziej unikalnych pojazdów. Wielu pasjonatów motoryzacji przygotowuje swoje perełki na tę okazję, a nagrody są nie lada gratką dla zwycięzców. Po części oficjalnej rozpocznie się prawdziwa uczta muzyczna. Na scenie zagoszczą zespoły WPM Wolna Przestrzeń Muzyczna, Projekt ROCK & BLUES, SUPPORT oraz KASHMIR.

Impreza będzie kontynuowana również w niedzielę, dając uczestnikom kolejną okazję do podziwiania tych wyjątkowych pojazdów i spędzenia czasu w miłej atmosferze.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich właścicieli ciekawych i nietuzinkowych pojazdów do wzięcia udziału w Zlocie Pojazdów Zabytkowych.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here