W niedzielę (10.07) rodzina z Cewkowa doświadczyła niezwykle tragicznego zdarzenia. Pożar, który wybuchł w ich domu, spowodował nie tylko straty materialne, ale także straszną stratę w postaci życia matki rodziny. Ta nieszczęśliwa katastrofa na zawsze pozostanie w pamięci pozostałych członków rodziny, którzy teraz starają się odbudować swoje życie po tym tragicznym zdarzeniu.

Zniszczenia, które ogień wyrządził, są poważne. Kuchnia i pokój rodziny zostały całkowicie strawione przez płomienie, a pozostałe pomieszczenia wymagają gruntownego remontu. Sytuacja finansowa rodziny nie pozwala jej na samodzielne sprostanie tak ogromnym kosztom naprawy i odbudowy. Dlatego też zwracają się z gorącym apelem do szerokiego grona ludzi, prosząc o wsparcie i pomoc w tym trudnym czasie.

Każda pomoc, jaką można okazać, będzie miała ogromne znaczenie dla tej poszkodowanej rodziny. W tej chwili najważniejsze jest stworzenie warunków do powrotu rodziny do godnego bytu, zapewnienie im dachu nad głową i możliwości normalnego funkcjonowania.

Każdy wkład, nawet najmniejszy, jest niezwykle cenny i przyczyni się do odbudowy tego zniszczonego domu, a także pomoże rodzinie w znalezieniu siły do podniesienia się po tragedii. Wszyscy, którzy chcieliby wesprzeć tę rodzinę w trudnym czasie, mogą to zrobić za pośrednictwem serwisu szczytny-cel.pl.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here