Za nieco ponad miesiąc piłkarze jarosławskiej klasy okręgowej powrócą do ligowej rywalizacji. Jedyny zespół reprezentując nasz powiat na tym szczeblu rozgrywek – Start Lisie Jamy na początek zmierzy się z trudnymi rywalami.

Oto terminarz rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2023/2024.

 Kolejka 1 – 12-13 sierpnia
Santos PiwodaGorliczanka Gorliczyna
Dąb DobkowiceBiało-Czerwoni Kaszyce
Orkan ZapałówSan Gorzyce
Orzeł PrzeworskStart Pruchnik
Wisełka SiennówLKS Skołoszów
Start Lisie JamyWólczanka Wólka Pełkińska
Piast TuczempyPłomień Morawsko
Czuwaj PrzemyślPromyk Urzejowice
 Kolejka 2 – 16 sierpnia
Gorliczanka GorliczynaPromyk Urzejowice
Płomień MorawskoCzuwaj Przemyśl
Wólczanka Wólka PełkińskaPiast Tuczempy
LKS SkołoszówStart Lisie Jamy
Start PruchnikWisełka Siennów
San GorzyceOrzeł Przeworsk
Biało-Czerwoni KaszyceOrkan Zapałów
Santos PiwodaDąb Dobkowice
 Kolejka 3 – 19-20 sierpnia
Dąb DobkowiceGorliczanka Gorliczyna
Orkan ZapałówSantos Piwoda
Orzeł PrzeworskBiało-Czerwoni Kaszyce
Wisełka SiennówSan Gorzyce
Start Lisie JamyStart Pruchnik
Piast TuczempyLKS Skołoszów
Czuwaj PrzemyślWólczanka Wólka Pełkińska
Promyk UrzejowicePłomień Morawsko
 Kolejka 4 – 26-27 sierpnia
Gorliczanka GorliczynaPłomień Morawsko
Wólczanka Wólka PełkińskaPromyk Urzejowice
LKS SkołoszówCzuwaj Przemyśl
Start PruchnikPiast Tuczempy
San GorzyceStart Lisie Jamy
Biało-Czerwoni KaszyceWisełka Siennów
Santos PiwodaOrzeł Przeworsk
Dąb DobkowiceOrkan Zapałów
 Kolejka 5 – 2-3 września
Orkan ZapałówGorliczanka Gorliczyna
Orzeł PrzeworskDąb Dobkowice
Wisełka SiennówSantos Piwoda
Start Lisie JamyBiało-Czerwoni Kaszyce
Piast TuczempySan Gorzyce
Czuwaj PrzemyślStart Pruchnik
Promyk UrzejowiceLKS Skołoszów
Płomień MorawskoWólczanka Wólka Pełkińska
 Kolejka 6 – 9-10 września
Gorliczanka GorliczynaWólczanka Wólka Pełkińska
LKS SkołoszówPłomień Morawsko
Start PruchnikPromyk Urzejowice
San GorzyceCzuwaj Przemyśl
Biało-Czerwoni KaszycePiast Tuczempy
Santos PiwodaStart Lisie Jamy
Dąb DobkowiceWisełka Siennów
Orkan ZapałówOrzeł Przeworsk
 Kolejka 7 – 16-17 września
Orzeł PrzeworskGorliczanka Gorliczyna
Wisełka SiennówOrkan Zapałów
Start Lisie JamyDąb Dobkowice
Piast TuczempySantos Piwoda
Czuwaj PrzemyślBiało-Czerwoni Kaszyce
Promyk UrzejowiceSan Gorzyce
Płomień MorawskoStart Pruchnik
Wólczanka Wólka PełkińskaLKS Skołoszów
 Kolejka 8 – 23-24 września
Gorliczanka GorliczynaLKS Skołoszów
Start PruchnikWólczanka Wólka Pełkińska
San GorzycePłomień Morawsko
Biało-Czerwoni KaszycePromyk Urzejowice
Santos PiwodaCzuwaj Przemyśl
Dąb DobkowicePiast Tuczempy
Orkan ZapałówStart Lisie Jamy
Orzeł PrzeworskWisełka Siennów
 Kolejka 9 – 30 września-1 października
Wisełka SiennówGorliczanka Gorliczyna
Start Lisie JamyOrzeł Przeworsk
Piast TuczempyOrkan Zapałów
Czuwaj PrzemyślDąb Dobkowice
Promyk UrzejowiceSantos Piwoda
Płomień MorawskoBiało-Czerwoni Kaszyce
Wólczanka Wólka PełkińskaSan Gorzyce
LKS SkołoszówStart Pruchnik
 Kolejka 10 – 7-8 października
Gorliczanka GorliczynaStart Pruchnik
San GorzyceLKS Skołoszów
Biało-Czerwoni KaszyceWólczanka Wólka Pełkińska
Santos PiwodaPłomień Morawsko
Dąb DobkowicePromyk Urzejowice
Orkan ZapałówCzuwaj Przemyśl
Orzeł PrzeworskPiast Tuczempy
Wisełka SiennówStart Lisie Jamy
 Kolejka 11 – 14-15 października
Start Lisie JamyGorliczanka Gorliczyna
Piast TuczempyWisełka Siennów
Czuwaj PrzemyślOrzeł Przeworsk
Promyk UrzejowiceOrkan Zapałów
Płomień MorawskoDąb Dobkowice
Wólczanka Wólka PełkińskaSantos Piwoda
LKS SkołoszówBiało-Czerwoni Kaszyce
Start PruchnikSan Gorzyce
 Kolejka 12 – 21-22 października
Gorliczanka GorliczynaSan Gorzyce
Biało-Czerwoni KaszyceStart Pruchnik
Santos PiwodaLKS Skołoszów
Dąb DobkowiceWólczanka Wólka Pełkińska
Orkan ZapałówPłomień Morawsko
Orzeł PrzeworskPromyk Urzejowice
Wisełka SiennówCzuwaj Przemyśl
Start Lisie JamyPiast Tuczempy
 Kolejka 13 – 28-29 października
Piast TuczempyGorliczanka Gorliczyna
Czuwaj PrzemyślStart Lisie Jamy
Promyk UrzejowiceWisełka Siennów
Płomień MorawskoOrzeł Przeworsk
Wólczanka Wólka PełkińskaOrkan Zapałów
LKS SkołoszówDąb Dobkowice
Start PruchnikSantos Piwoda
San GorzyceBiało-Czerwoni Kaszyce
 Kolejka 14 – 4-5 listopada
Gorliczanka GorliczynaBiało-Czerwoni Kaszyce
Santos PiwodaSan Gorzyce
Dąb DobkowiceStart Pruchnik
Orkan ZapałówLKS Skołoszów
Orzeł PrzeworskWólczanka Wólka Pełkińska
Wisełka SiennówPłomień Morawsko
Start Lisie JamyPromyk Urzejowice
Piast TuczempyCzuwaj Przemyśl
 Kolejka 15 – 11-12 listopada
Czuwaj PrzemyślGorliczanka Gorliczyna
Promyk UrzejowicePiast Tuczempy
Płomień MorawskoStart Lisie Jamy
Wólczanka Wólka PełkińskaWisełka Siennów
LKS SkołoszówOrzeł Przeworsk
Start PruchnikOrkan Zapałów
San GorzyceDąb Dobkowice
Biało-Czerwoni KaszyceSantos Piwoda
 Kolejka 16
Gorliczanka GorliczynaSantos Piwoda
Biało-Czerwoni KaszyceDąb Dobkowice
San GorzyceOrkan Zapałów
Start PruchnikOrzeł Przeworsk
LKS SkołoszówWisełka Siennów
Wólczanka Wólka PełkińskaStart Lisie Jamy
Płomień MorawskoPiast Tuczempy
Promyk UrzejowiceCzuwaj Przemyśl
 Kolejka 17
Promyk UrzejowiceGorliczanka Gorliczyna
Czuwaj PrzemyślPłomień Morawsko
Piast TuczempyWólczanka Wólka Pełkińska
Start Lisie JamyLKS Skołoszów
Wisełka SiennówStart Pruchnik
Orzeł PrzeworskSan Gorzyce
Orkan ZapałówBiało-Czerwoni Kaszyce
Dąb DobkowiceSantos Piwoda
 Kolejka 18
Gorliczanka GorliczynaDąb Dobkowice
Santos PiwodaOrkan Zapałów
Biało-Czerwoni KaszyceOrzeł Przeworsk
San GorzyceWisełka Siennów
Start PruchnikStart Lisie Jamy
LKS SkołoszówPiast Tuczempy
Wólczanka Wólka PełkińskaCzuwaj Przemyśl
Płomień MorawskoPromyk Urzejowice
 Kolejka 19
Płomień MorawskoGorliczanka Gorliczyna
Promyk UrzejowiceWólczanka Wólka Pełkińska
Czuwaj PrzemyślLKS Skołoszów
Piast TuczempyStart Pruchnik
Start Lisie JamySan Gorzyce
Wisełka SiennówBiało-Czerwoni Kaszyce
Orzeł PrzeworskSantos Piwoda
Orkan ZapałówDąb Dobkowice
 Kolejka 20
Gorliczanka GorliczynaOrkan Zapałów
Dąb DobkowiceOrzeł Przeworsk
Santos PiwodaWisełka Siennów
Biało-Czerwoni KaszyceStart Lisie Jamy
San GorzycePiast Tuczempy
Start PruchnikCzuwaj Przemyśl
LKS SkołoszówPromyk Urzejowice
Wólczanka Wólka PełkińskaPłomień Morawsko
 Kolejka 21
Wólczanka Wólka PełkińskaGorliczanka Gorliczyna
Płomień MorawskoLKS Skołoszów
Promyk UrzejowiceStart Pruchnik
Czuwaj PrzemyślSan Gorzyce
Piast TuczempyBiało-Czerwoni Kaszyce
Start Lisie JamySantos Piwoda
Wisełka SiennówDąb Dobkowice
Orzeł PrzeworskOrkan Zapałów
 Kolejka 22
Gorliczanka GorliczynaOrzeł Przeworsk
Orkan ZapałówWisełka Siennów
Dąb DobkowiceStart Lisie Jamy
Santos PiwodaPiast Tuczempy
Biało-Czerwoni KaszyceCzuwaj Przemyśl
San GorzycePromyk Urzejowice
Start PruchnikPłomień Morawsko
LKS SkołoszówWólczanka Wólka Pełkińska
 Kolejka 23
LKS SkołoszówGorliczanka Gorliczyna
Wólczanka Wólka PełkińskaStart Pruchnik
Płomień MorawskoSan Gorzyce
Promyk UrzejowiceBiało-Czerwoni Kaszyce
Czuwaj PrzemyślSantos Piwoda
Piast TuczempyDąb Dobkowice
Start Lisie JamyOrkan Zapałów
Wisełka SiennówOrzeł Przeworsk
 Kolejka 24
Gorliczanka GorliczynaWisełka Siennów
Orzeł PrzeworskStart Lisie Jamy
Orkan ZapałówPiast Tuczempy
Dąb DobkowiceCzuwaj Przemyśl
Santos PiwodaPromyk Urzejowice
Biało-Czerwoni KaszycePłomień Morawsko
San GorzyceWólczanka Wólka Pełkińska
Start PruchnikLKS Skołoszów
 Kolejka 25
Start PruchnikGorliczanka Gorliczyna
LKS SkołoszówSan Gorzyce
Wólczanka Wólka PełkińskaBiało-Czerwoni Kaszyce
Płomień MorawskoSantos Piwoda
Promyk UrzejowiceDąb Dobkowice
Czuwaj PrzemyślOrkan Zapałów
Piast TuczempyOrzeł Przeworsk
Start Lisie JamyWisełka Siennów
 Kolejka 26
Gorliczanka GorliczynaStart Lisie Jamy
Wisełka SiennówPiast Tuczempy
Orzeł PrzeworskCzuwaj Przemyśl
Orkan ZapałówPromyk Urzejowice
Dąb DobkowicePłomień Morawsko
Santos PiwodaWólczanka Wólka Pełkińska
Biało-Czerwoni KaszyceLKS Skołoszów
San GorzyceStart Pruchnik
 Kolejka 27
San GorzyceGorliczanka Gorliczyna
Start PruchnikBiało-Czerwoni Kaszyce
LKS SkołoszówSantos Piwoda
Wólczanka Wólka PełkińskaDąb Dobkowice
Płomień MorawskoOrkan Zapałów
Promyk UrzejowiceOrzeł Przeworsk
Czuwaj PrzemyślWisełka Siennów
Piast TuczempyStart Lisie Jamy
 Kolejka 28
Gorliczanka GorliczynaPiast Tuczempy
Start Lisie JamyCzuwaj Przemyśl
Wisełka SiennówPromyk Urzejowice
Orzeł PrzeworskPłomień Morawsko
Orkan ZapałówWólczanka Wólka Pełkińska
Dąb DobkowiceLKS Skołoszów
Santos PiwodaStart Pruchnik
Biało-Czerwoni KaszyceSan Gorzyce
 Kolejka 29
Biało-Czerwoni KaszyceGorliczanka Gorliczyna
San GorzyceSantos Piwoda
Start PruchnikDąb Dobkowice
LKS SkołoszówOrkan Zapałów
Wólczanka Wólka PełkińskaOrzeł Przeworsk
Płomień MorawskoWisełka Siennów
Promyk UrzejowiceStart Lisie Jamy
Czuwaj PrzemyślPiast Tuczempy
 Kolejka 30
Gorliczanka GorliczynaCzuwaj Przemyśl
Piast TuczempyPromyk Urzejowice
Start Lisie JamyPłomień Morawsko
Wisełka SiennówWólczanka Wólka Pełkińska
Orzeł PrzeworskLKS Skołoszów
Orkan ZapałówStart Pruchnik
Dąb DobkowiceSan Gorzyce
Santos PiwodaBiało-Czerwoni Kaszyce

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here