W niedzielę (02.07) odbyły się zawody sportowo-pożarnicze gminy Narol. W rywalizacji gościnnie udział wzięła także drużyna OSP Nowe Brusno z gminy Horyniec-Zdrój.

Z gminy Narol wystartowało w sumie 8 ekip: MDP OSP Lipie, kobieca drużyna OSP Łówcza, OSP Narol, OSP Lipie, OSP Łówcza, OSP Płazów, OSP Huta Różaniecka i OSP Ruda Różaniecka. Pierwszym polem rywalizacji była sztafeta pożarnicza 8 x 50m dla MDP i 7x 50m dla grupy A (mężczyźni) i grupy C (kobiety), a następnie ćwiczenie bojowe.

Po zakończonych konkurencjach klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Gmina Horyniec Zdrój:
Grupa A: OSP Nowe Brusno

Gmina Narol:
Grupa MDP:
1. OSP Lipie
Grupa C:
1. OSP Łówcza
Grupa A:
1. OSP Ruda Różaniecka
2. OSP Płazów
3. OSP Huta Różaniecka
4. OSP Narol
5. OSP Łówcza
6. OSP Lipie

Po zakończonych zawodach druhom zostały wręczone odznaki za wysługę lat a także odznaki Strażak Wzorowy.

Po wręczeniu nagród doszło także do zaskakującej sytuacji. Przed szereg poproszono druhnę Monikę Puk pod pozorem wręczenia nagrody specjalnej, którą wręczyć jej miał jej chłopak Dariusz Szałański (również strażak z Łówczy). Jak się okazało tą nagrodą był pierścionek zaręczynowy. Monika odpowiedziała „TAK” i na naszych oczach doszło właśnie do przyjętych oświadczyn. Świeżo zaręczonej parze druhów życzymy dużo pomyślności i szczęścia na nowo objętej drodze życia, wszyscy świadkowie będą Wam kibicować z całego serca. Gratulujemy! – podsumowują zawody strażacy z OSP w Narolu.

Galeria zdjęć, fot. OSP Narol.

elubaczow.com, OSP Narol


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here