Przed lubaczowską publicznością wystąpi wyjątkowy zespół Daryl Strodes Band. Zespół z Los Angeles będzie gwiazdą „Lubaczów Blues Festiwal 2023 – Blues na Kresach”, który organizowany jest przez Miejski Dom Kultury. Amerykański artysta wraz z polskimi instrumentalistami wystąpi na Rynku Miejskim w niedzielę, 2 lipca.

Daryl Strodes Band jest jednym z najbardziej utalentowanych zespołów grających w stylu Blues/R&B/Funk/Jazz. Wokalista i gitarzysta, Daryl Strodes, od dawna podbija serca słuchaczy na całym świecie. Jego koncerty są znane z doskonałej energii i pasji, jaką artysta wkłada w każde wykonanie. Daryl Strodes występował na różnych kontynentach, zdobywając szerokie grono wiernych fanów. Był także nominowany do prestiżowych nagród Independent Music Awards i zyskał uznanie na listach przebojów w wielu gatunkach muzycznych.

Koncert Daryl Strodes Band w Lubaczowie będzie częścią ich letniej trasy koncertowej „Summer Tour”, obejmującej ponad dwadzieścia miast w Europie. To niepowtarzalna okazja dla polskiej publiczności, aby zobaczyć i usłyszeć ten utalentowany zespół na żywo.

W ramach „Lubaczów Blues Festiwal 2023 – Blues na Kresach” na scenie wystąpią również inni znakomici artyści. Będą to: Łukasz Gorczyca, który zagra na gitarze basowej, Tomasz Dominik, który będzie odpowiedzialny za perkusję, oraz Bogdan Topolski, który zaimponuje swoją grą na gitarze. Razem zapewnią rozbrzmiewające dźwięki bluesa na lubaczowskim festiwalu.

Na scenie festiwalowej w niedzielne popołudnie wystąpią także inne utalentowane zespoły i wykonawcy, w tym Fusion Glass Project, Wolna Przestrzeń Muzyczna (WPM Blues Project), Kashmir, TNT, Spectrum oraz Aquarius. Będzie to prawdziwa uczta dla miłośników bluesa i muzyki na najwyższym poziomie.

Dodatkowo, dla uczestników festiwalu, na płycie rynku zostanie rozstawione specjalne Plenerowe Centrum Rozrywki – Strefa Malucha. To miejsce, w którym najmłodsi będą mogli cieszyć się różnorodnymi atrakcjami przygotowanymi przez LCIS Nasza Przyszłość oraz Agencję Artystyczną Art-Music.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here