Święto Przedszkola Promyki Roztocza

0

W czwartek, 22 czerwca Przedszkole Promyki Roztocza z Horyńca-Zdroju obchodziło święto swojej placówki. Z tej okazji dzieci przedstawiły część artystyczną i oddały się wyśmienitej zabawie.

Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu Razem w Przedszkolu i prezentacji artystycznej każdej z grup. Na placu zabaw dzieci chętnie korzystały z Dmuchanego Parku Rozrywki i bawiły się na boisku szkolnym. Radość dostarczyły im również zabawy bańkami mydlanymi, malowanie kredą, tory przeszkód oraz zabawy chustą animacyjną.

Głównymi gośćmi uroczystości byli Dyrektor Dorota Ludwiczuk i Przewodnicząca Rady Rodziców Dominika Kłos. Zaproszeni zostali także rodzice. Organizacja święta była możliwa dzięki ich zaangażowaniu. To ich praca przyczyniła się do powodzenia uroczystości.

Fotorelacja z wydarzenia na stronie zsphoryniec.pl

– Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc i zaangażowanie w zorganizowanie święta. To dzięki Państwu, mogliśmy przeprowadzić tę wspaniałą imprezę. Wielkie słowa podziękowania przekazujemy również naszym sponsorom: Producentowi wody mineralnej Rodowita z Krasnobrodu, Restauracji Hetman – Krystynie i Władysławowi Juzwa oraz przedsiębiorcy budowlanemu – Stanisławowi Kłosowi – wyrażają wdzięczność organizatorzy.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here