Za nami II Festiwal Serdecznej Piosenki

0

W Lubaczowie odbył się II Festiwal Serdecznej Piosenki. We wtorek (20.06) na scenie Miejskiego Domu Kultury wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2, Zespołu Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie i uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Oleszycach.

Uczestnicy wykonali znane polskie przeboje. W swoich występach podzielili się z publicznością własną wrażliwością, talentem i serdecznością.

Dla wielu wykonawców muzyka i śpiew są ogromną pasją, a możliwość wystąpienia przed publicznością spełnieniem marzeń – mówią organizatorzy.

Motywem przewodnim wydarzenia była miłość.

Festiwal po raz kolejny pokazał jak wielką siłę ma przyjaźń, bycie razem, wspólna radość i pomoc drugiemu człowiekowi. Tak wiele możemy się od siebie uczyć bez podziałów na pełno i niepełnosprawnych – podsumowują organizatorzy.

Inicjatorkami wydarzenia były Małgorzata Szabatowska i Barbara Osiecka – nauczycielki ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Lubaczowie. Wsparcia muzycznego i technicznego udzielili: Agnieszka Kowal, Mariusz Maziarz i Andrzej Kindrat oraz pracownicy MDK w Lubaczowie.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here