Rusza Piesza Pielgrzymka do Krasnobrodzkiej Pani

0

Księża z parafii św. Karola Boromeusza w Lubaczowie zachęcają, by wyruszyć z nimi do Maryi. Przyjmują zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Krasnobrodzkiej Pani.

Zdjęcie ilustracyjne, fot. Parafia św. Karola Boromeusza w Lubaczowie

Piesza pielgrzymka to doskonała okazja, by zbliżyć się do Boga, ale również nawiązać nowe znajomości i spotkać ludzi o podobnych poglądach. Księża z parafii św. Karola Boromeusza w Lubaczowie zapraszają do wzięcia udziału w takiej wyprawie. Organizują więc Pieszą Pielgrzymkę Lubaczów – Krasnobród. Pątnicy wyruszą 30 czerwca, a na miejsce dotrą 1 lipca. Rekolekcje w drodze rozpoczną się o godzinie 7:00 mszą świętą w kościele św. Karola Boromeusza, a następnie jej uczestnicy udadzą się w podróż.

W tegorocznej pielgrzymce będą dwie opcje noclegowe – uczestnicy będą mogli skorzystać z noclegu we własnym zakresie lub przenocować w namiotach. Szczególnie zachęcamy do skorzystania z namiotów, ponieważ to doskonała okazja, by bardziej zintegrować się z pozostałymi pielgrzymami.

Księża z parafii św. Karola Boromeusza w Lubaczowie zachęcają do zapisywania się na pielgrzymkę. Zapisy są możliwe poprzez stronę Facebook lub pod numerem telefonu: 661865255. W związku z tym, że do pielgrzymki pozostało już niewiele czasu, nie warto zwlekać ze zgłoszeniem.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here