W poniedziałkowy poranek (19 czerwca) Bank Spółdzielczy w Lubaczowie otwiera po gruntownej modernizacji Oddział w Starym Dzikowie. Na wszystkich Klientów, którzy tego dnia zdecydują się odwiedzić placówkę przy ulicy Kościuszki 73, czekać będą nie lada atrakcje.

W godzinach od 9:00 do 12:30 trwać będą konkursy z nagrodami. Do wygrania między innymi: robot planetarny, myjka do okien, saturator, głośniki bezprzewodowe, słuchawki bezprzewodowe, myszki. Łączna pula nagród sięga blisko 2000 złotych! Osobne konkurencje przewidziano dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych! Dodatkowo każdy z mieszkańców będzie mógł wziąć udział w mini warsztatach dotyczących „Bezpieczeństwa płatności” oraz porozmawiać z ekspertami ubezpieczeniowymi na wszelkie tematy
związane z ubezpieczeniami nieruchomości, pojazdów, plonów lub życia.

Do odwiedzenia odnowionej placówki w tym właśnie dniu zachęcają Pracownicy Banku
Spółdzielczego w Lubaczowie:

„Doczekaliśmy się momentu kiedy nowoczesny, przyjazny i partnerski sposób obsługi naszych klientów zrealizowaliśmy w naszej placówce w Starym Dzikowie. Jest to totalna zmiana wyglądu i funkcji które w trosce o wygodę, dobrą atmosferę i samopoczucie – najpierw wszystkich, którzy odwiedzają naszą placówkę, a w drugiej kolejności pracowników zaplanowaliśmy i zrealizowaliśmy. Efekty naszych działań możecie Państwo sprawdzać już od poniedziałku 19 czerwca do czego bardzo gorąco zapraszamy. Jesteśmy i działamy dla Was szanowni Klienci.”

Stanisław Goraj, Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Lubaczowie

„Ponowne otwarcie zmodernizowanego, nowoczesnego Oddziału naszego banku w Starym Dzikowie to domknięcie kilkuletniego procesu inwestycyjnego, który pozwolił nam na przystosowanie się do aktualnych trendów stacjonarnej obsługi Klientów w bankach.
Możemy z dumą i nieukrywaną satysfakcją stwierdzić, że komfort usługi doskonale uzupełni profesjonalizm, wiedzę i kompetencję naszych pracowników. Jednocześnie serdecznie zachęcamy wszystkich Klientów do odwiedzenia naszej placówki, gdzie czeka
na Was atrakcyjna oferta handlowa, a już możemy obiecać, ze wkrótce pojawią się ciekawe promocje i konkursy, o których będziemy informować.”

Piotr Żmurko, Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Lubaczowie

„Nowoczesny wizerunek placówki w  Starym Dzikowie to gwarancja najwyższych standardów obsługi poprzez zwiększenie komfortu i wygody dla Klientów. Połączenie pięknego wystroju z fachową obsługą to kolejny krok w zacieśnianiu więzi: Klient – Bank.” Przyjdź –  Poznaj Nas na Nowo – zapraszamy! 

Elżbieta Jędruchów Dyrektor Oddziału w Starym Dzikowie


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here