Fot. Artur Brzyski, arch.

Biuro Promocji i Informacji opublikowało program Dni Lubaczowa. Co czeka na mieszkańców? Jakie gwiazdy pojawią się na scenie?

O tym, ze święto miasta rozpocznie się w piątek 16 czerwca i zakończy w niedzielę 18 czerwca pisaliśmy kilka tygodni temu. Teraz przedstawiamy szczegółowy program Dni Lubaczowa, które w tym roku odbędą się pod hasłem „Muzyka z serca miasta”.

Program otwiera Bieg Orląt. Zawody odbędą się w piątek o godz. 9.00 w Lesie Niwki. Natomiast o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej rozpocznie się spotkanie z autorami „Jednodniówki”. O godz. 20.00 w Państwowej Szkole Muzycznej wystąpi pierwsza gwiazda muzyczna – zespół KROKE. Po koncercie, o godz. 21.00 na Rynku wyświetlone zostanie Kino pod Gwiazdami. W tym roku najmłodsi obejrzą bajkę „Jak zostałem samurajem”.

Sobota, podobnie jak piątek, rozpocznie się sportowo. O godz. 9.00, na Orliku, na uczestników czekać będą przeróżne konkurencje i zawody. Na Rynku, o godz. 10.00 rozpocznie się Lubaczowski dzień serca. Wykonać będzie można bezpłatne badania profilaktyczne. O godz. 16.00 śmiałkowie staną do wyścigu piwoszy ulicami miasta „Rajdowcy Browarowcy”. O godz. 17.00 na scenę wkroczą zespoły muzyczne z Miejskiego Domu Kultury, a o godz. 21.00 usłyszymy druga gwiazdę – zespół Farben Lehre.

Niedziela rozpocznie się o godz. 9.00 na Pływalni Miejskiej Aquasfera, gdzie nie będzie końca wariacjom wodnym. O godz. 15.00 na Rynku ruszą gry, animacje dla dzieci i pokazy taneczne. O godz. 18.00 z koncertem wystąpi Wolna Przestrzeń Muzyczna. Dni Lubaczowa zakończą się wspólną zabawą z trzecią gwiazdą – zespołem Chłopcy z Placu Broni, którzy zastąpili zespół Leniwiec.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here