W poniedziałek (12.06) w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach odbędą się I Edukacyjne Dni Pola. To wydarzenie dedykowane jest wszystkim miłośnikom rolnictwa, nauki oraz zdrowego stylu życia.

Edukacyjne Dni Pola to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie rolnictwa, technologii uprawy oraz zdrowego odżywiania. Podczas tego wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w licznych warsztatach, prezentacjach, pokazach i konkursach, które zapewnią nie tylko wiedzę, ale również rozrywkę.

W programie I Edukacyjnych Dni Pola znajdą się tematy związane z agrotechniką, ochroną roślin, nowoczesnymi rozwiązaniami w uprawie, hodowli zwierząt, zrównoważonym rolnictwem i wieloma innymi zagadnieniami. Eksperci z branży rolniczej, naukowcy oraz praktycy podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą, dostarczając wartościowych informacji dla wszystkich zainteresowanych.

Ponadto, na terenie wydarzenia będą również prezentowane maszyny rolnicze, nowoczesne technologie oraz produkty lokalnych producentów. Będzie to doskonała okazja do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń oraz zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu rolnictwa i agrobiznesu.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here