Marszałek Województwa Podkarpackiego zachęca do udziału w konkursie „Nasze ścieżki przyrodnicze 2023”. Na zwycięzców czekają karty podarunkowe.

W konkursie wziąć mogą udział uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz osoby dorosłe. Warunkiem jest przygotowanie mini przewodnika dla jednej, wyznaczonej przez siebie ścieżki przyrodniczo – turystycznej zlokalizowanej w granicach obszarów chronionego krajobrazu w województwie podkarpackim: Roztoczańskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, Sieniawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, Kuryłowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu i Zmysłowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Na zwycięzców czekać będą nagrody w postaci kart podarunkowych do sklepu turystycznego. Laureat pierwszego miejsca otrzyma voucher o wartości 1500 zł, drugiego – 1000 zł, a trzeciego – 500 zł. Z kolei osoba wyróżniona otrzyma kartę na kwotę 200 zł. Fundatorem nagród dla zwycięzców jest Organizator konkursu oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

Prace nadsyłać będzie można od 15 sierpnia do 15 września. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się 6 października. Regulamin Konkursu wraz z załącznikami dostępny jest na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w zakładce Środowisko.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z 13 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here