Z ogromną radością informujemy, że w ramach tegorocznych Dni Lubaczowa odbędzie się fascynujący Turniej „Wariacje Wodne”. Zapisy na turniej już ruszyły i można je dokonać w recepcji Miejskiej Pływalni Aquastrefa.

Turniej „Wariacje Wodne” to wyjątkowe wydarzenie, które adresowane jest do trzech grup wiekowych -do lat 10, do lat 15 i powyżej lat 15. Organizatorem turnieju jest LCIS Nasza Przyszłość, a dzięki ich zaangażowaniu, uczestnicy będą mogli cieszyć się wspaniałą zabawą, uśmiechem i radością podczas rywalizacji.

Każdy uczestnik weźmie udział w trzech konkurencjach. Pierwszą z nich będzie pływanie stylem dowolnym, gdzie będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności na wodzie. Następnie uczestnicy zmierzą się w konkurencji „Płynięcie z deską na brzuchu lub grzbiecie”, w której będą trzymać deskę dwoma rękami. Kolejną konkurencją będzie „Bieg z makaronem nad głową trzymanym oburącz”. Dodatkowo, dla tych, którzy czują się pewnie w wodzie i umieją dobrze pływać, przewidziana jest czwarta konkurencja – „Tor przeszkód” w kategorii open.

Turniej „Wariacje Wodne” to doskonała okazja do spędzenia czasu w miłej atmosferze, pełnej sportowej rywalizacji i radości. Dla uczestników będzie to również świetna okazja do zaprezentowania swoich umiejętności, zdobycia nowych doświadczeń oraz spotkania z rówieśnikami zainteresowanymi pływaniem.

Turniej jest przeznaczony dla osób nie zrzeszonych w klubach pływackich.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here