Fot. KPP Lubaczów

Lubaczowscy policjanci po raz kolejny prowadzili w weekend działania „Trzeźwość”. W ich ramach zatrzymano troje kierowców, którzy kierowali pojazdami po wypiciu alkoholu.

Pierwszy z kierujących został zatrzymany w sobotę (03.06) około godz. 19.30 w Lubaczowie. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący rowerem miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 52-letni mieszkaniec Lubaczowa został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. zł.

Z kolei w niedzielę, funkcjonariusze z Posterunku Policji w Cieszanowie zatrzymali do kontroli drogowej 28-letnią kierującą pojazdem marki Audi. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jej organizmie 0,4 promila. Mieszkanka powiatu biłgorajskiego straciła prawo jazdy i będzie odpowiadała przed sądem za jazdę w stanie po użyciu alkoholu.

Tego samego dnia po godz. 21, w Uszkowcach, policjanci z Komisariatu Policji w Oleszycach zatrzymali do kontroli kierującą pojazdem marki Skoda. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 40-letnia kierująca miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialna mieszkanka gminy Lubaczów odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości – czytamy w komunikacie KPP w Lubaczowie.

W sumie przez dwa dni, lubaczowscy policjanci sprawdzili stan trzeźwości 1597 kierujących.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z 13 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here