Za nami 24. kolejka gier w lubaczowskiej A klasie. Kwestia mistrzowskiego tytułu pozostaje nadal otwarta, a walki o jego uzyskanie nie odpuszcza Zryw Młodów.

W lubaczowskiej A klasie do rozegrania pozostało już tylko dwie kolejki spotkań. To właśnie ich wyniki zdecydują o tym, kto zdobędzie mistrzowski tytuł i wywalczy awans do jarosławskiej klasy okręgowej. W grze o to trofeum pozostaje dwie drużyny – liderujący tabeli Orkan Zapałów i mający 4 punkty mniej Zryw Młodów. Zespół z gminy Lubaczów potwierdził swoje aspiracje wygrywając w niedzielę (04.06) z Juwenią Cieszanów (fotorelacja z tego spotkania poniżej). Aby jednak myśleć o wygraniu ligi, Zryw musi liczyć na potknięcie lidera (Orkan zagra ze Starym Lublińcem i Krowicą), a sam wygrać swoje spotkania ze Starym Dzikowem i Futorami.

Równolegle w dolnej części tabeli toczy się bój o utrzymanie w lidze. O ile w Korzenicy pogodzili się chyba już z tym, że w przyszłym sezonie zagrają w B klasie, to w Starym Dzikowie, Narolu czy Cewkowie ciągle liczą na utrzymanie w naszej „serie A”

Wyniki 24. kolejki spotkań:

Czerwoni Cewków3-0Roztocze Narol
Orkan Zapałów6-0LKS Korzenica
Huragan Basznia Dolna2-0Zalew Stary Lubliniec
Rolnik Wólka Krowicka2-2Graniczni Krowica
Błękitni Futory0-6Gwiazda Wielkie Oczy
Victoria Stary Dzików3-5Czarni Oleszyce
Juwenia Cieszanów0-2Zryw Młodów

Aktualna tabala:

Galeria zdjęć z meczu Juwenii Cieszanów ze Zrywem Młodów.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here