Po raz kolejny w Lubaczowie ruszy Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży KINOLUB. Miejski Dom Kultury na seanse filmowe zapraszać będzie od 13 do 15 czerwca.

W ubiegłym roku blisko tysiąc przedszkolaków i uczniów z powiatu lubaczowskiego obejrzało bezpłatnie filmy. Tak spore zainteresowanie wydarzeniem sprawiło, że i w tym roku w MDK w Lubaczowie włączyło się w do Międzynarodowego Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży KINOLUB. Wyświetlone więc zostaną międzynarodowe i animowane produkcje wartościowe pod względem rzemiosła filmowego jak i przekazywanych treści.

W tym roku mali i nieco więksi widzowie zobaczą „Magiczne historie”, „Chaos wycieczki klasowej”, „Spotkania”, „Dookoła świata”, „Przypadek Tesli” i „Sześć tygodni”. Z pełnym programem zapoznać się można pod linkiem: https://kinolubblog.files.wordpress.com/2023/05/harmonogram_lubaczow.png. Wstęp na projekcje jest wolny, ale liczba miejsc została ograniczona. Wprowadzono rezerwacje. Dokonać jej można dzwoniąc pod numer telefonu 16 632 96 35 wew. 24.

Ponadto w ramach cyfrowej edycji Festiwalu KINOLUB, w dniach 12-26 czerwca, dostępny będzie wybrany program festiwalowy on-line.  Filmy dostępne będą w specjalnej zakładce na portalu Laboratorium Filmowe VOD dla osób, które założą bezpłatne konto.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here