Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej nr 1 w Lubaczowie okazał się niezapomnianym i pełnym radości wydarzeniem. W placówce razem świętowali uczniowie, nauczyciele i rodzice.

W Dniu Dziecka w Szkole Podstawowej Nr 1 w Lubaczowie na wszystkich uczniów czekało wiele atrakcji. Głównym wydarzeniem było „smerfne” przedstawienie przygotowane przez nauczycieli, które dostarczyło dzieciom wiele zabawy i rozrywki. Uśmiechy na twarzach najmłodszych wzbudzał szczególnie Gargamel, w którego rolę wcielił się ks. Paweł Zubrzycki.

Uczniowie klas I-III mieli okazję wziąć udział w zabawach z animatorem „Zumba”, klasy czwarte rozegrały emocjonujący mecz piłki nożnej, a w siatkówce uczniowie pokazali wyższość nad nauczycielami. Od samego rana w holu szkoły zorganizowana została „Fotobudka”, gdzie każdy mógł uwiecznić te wyjątkowe chwile na fotografii. Dodatkowo na placu szkolnym pojawiły się służby mundurowe – Straż Graniczna, Straż Pożarna, Policja i Służba Celna. – a dzieci miały okazję zapoznać się z ich sprzętem i dowiedzieć się więcej o ich pracy.

Nie zapomniano także o poczęstunku. Z okazji Dnia Dziecka, uczniowie otrzymali nie tylko słodkie lody, ale także przygotowane przez rodziców kiełbaski z grilla.

To był naprawdę dzień pełen wrażeń!

Galeria zdjęć.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here