Fot. MK Hutnik, arch.

W niedzielę (04.05) najmłodsi miłośnicy wędkarstwa będą mieli okazję wziąć udział w tradycyjnych zawodach wędkarskich z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie odbędzie się na zbiornikach „Pod Młynem” w Lubaczowie.

Zawody wędkarskie są doskonałą okazją do aktywnego spędzenia aktywnego czasu na świeżym powietrzu, rozwijania pasji wędkarskiej oraz zdobywania nowych doświadczeń i znajomości. Co ważne dla uczestników przewidziano wiele atrakcji i nagród. W poszczególnych kategoriach (chłopcy -10 lat, chłopcy 10-15 lat, dziewczynki -15 lat) zostaną przyznane puchary dla zwycięzców, co stanowi wspaniałą motywację do rywalizacji i podniesienia umiejętności wędkarskich.

Nie zabraknie także poczęstunku dla wszystkich uczestników, a dodatkowo organizatorzy przygotowali loterię fantową, która zapewni dodatkową dawkę ekscytacji i możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Będzie to doskonała okazja, aby spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół, ciesząc się wspaniałą atmosferą tego wyjątkowego święta.

Zapisy na zawody wędkarskie odbędą się w dniu imprezy od godziny 8:00. Co bardzo ważne, każdy uczestnik musi obowiązkowo przebywać na łowisku z pełnoletnim opiekunem w trakcie trwania całych zawodów. Należy zabrać ze sobą także własny podbierak i siatkę.

Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka to idealna okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym i spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu, rozwijając pasję wędkarską. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników wędkarstwa, zarówno tych doświadczonych, jak i tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tym pięknym hobby. Przyjdźcie i bawcie się razem z nami na zbiornikach „Pod Młynem” w Lubaczowie!


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here